SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do Michala/Michael-wszytskie sprawy

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72353

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Niech chce nic gadac dopiero caloksztalt pracy bede pokazywal obiecuje i obiecuje i nic , DLACZEGO ?poniewaz tak sie ze tak powiem "rozj**alem " fizycznie i mentalnie prze zChoice Project ze nie mglem sie pozbierac teraz juz dochodze do siebie i szukam coraz to nowych zrodel motywacji. Co najgorsza regularne suple zapodaje wiec nie ma mowy o Ph lub o Koksach wiec efekty wielka bieda :(

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 362 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10727
Siema Michał. Co sądzisz o Kwasie D-asparaginowym jako boosterze teścia?

Czas leci raz, a ja jestem tu i teraz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie zdążyłem dopisać:

Przed snem polecasz też jeść warzywa?
Z tego co wiem to po treningu najlepiej np wypić odżywkę białko + węglowodany np carbo i po jakiejś około 1 godzinie można zjeść posiłek z warzywami co o tym sądzisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 255 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4423
Michal co sądzisz o tym wynalazku
http://www.uniquemicals.com/product_info.php?products_id=28&osCsid=sftgokdlpg9o99i8r0qqobon86




Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2011-12-05 09:10:44

Nic nie przebije siły motywacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
czy według ciebie jajka w ostatnim posiłku przed snem to dobry pomysł? z tego co wiem to są one najzdrowszym źródłem białka. Kiedyś jak układałem dietę i wrzuciłem ją na forum do odżywiania to dowiedziałem się, że taróg i ser jest lepszy. Zdziwiłem się i spytałem czemu to gościu mi napisał, że mają inną kinetykę. Nie wiem w ogóle co to znaczyło, ale kolo chyba nie miał już argumentów i chciał się tylko pochwalić swoim zasobem słownictwa. Dzięki

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 970 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10418
Michał co zapodałeś bo masz wielką łape na fotach na facebooku a przedramion nie bardzo widać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
?

Zmieniony przez - chungi w dniu 2011-12-04 19:25:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
Alfonso35
czy według ciebie jajka w ostatnim posiłku przed snem to dobry pomysł? z tego co wiem to są one najzdrowszym źródłem białka. Kiedyś jak układałem dietę i wrzuciłem ją na forum do odżywiania to dowiedziałem się, że taróg i ser jest lepszy. Zdziwiłem się i spytałem czemu to gościu mi napisał, że mają inną kinetykę. Nie wiem w ogóle co to znaczyło, ale kolo chyba nie miał już argumentów i chciał się tylko pochwalić swoim zasobem słownictwa. Dzięki


Jajka na noc Hmmm dlaczego by nie, jedyny minus musisz nie przyjmowac wszystkich zoltek bo to jest za duzo tluszczu na noc.
Jezeli chodzi o twarog to tylko z pewnego zrodla, nie jakas tanie badziewie od krowy na koksie:). Twarog z drugiej strony u WIELU niektorych ludzi moze powodowac odkladanie sie pewnej ilosci "mucus" sluzu/flegmy.
Co prowadzi do wielkich powiklan pokarmowych/trawiennych po czasie.
Tak i pewnie wogole wiekszosc ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy :)

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
tomekm2012
Michał co zapodałeś bo masz wielką łape na fotach na facebooku a przedramion nie bardzo widać!


To takie zdjecie, lapka jest i zawsze byla, przedramie tak wyszlo niefortunnie :0...A odnosnie lapki nie zawsze bo kiedys byla najmniejszym miesniem. Ale ja mam swoj sposob na miesnie ktore zostaja w tyle lub nie lubia sie za bardzo rozwijac .
Ale za wszystko "sie placi" ze tak powiem wymaga to wytrwalosci czasu ,pokory , dystypliny ...i moge dalej jechac,...powiem tak 50% fizyczna 50% glowka i jest 100% poprawy.

Ja treaz troche zmieniam swoje cwiczenia bardziej koncentruje sie na rozciaganiu,medytacja itp. poprostu w tym sie teraz zaglebiam jako ze jest to moj nastepny krok zyciowy. Silka jak wiadomo pozostaje tylko experymentuej nowe ze tak powiem techniki:) Nie chce nic mowic zobaczymy jak to wyjdzie mi.

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
pawelcarb
Michal co sądzisz o tym wynalazku
http://www.uniquemicals.com/product_info.php?products_id=28&osCsid=sftgokdlpg9o99i8r0qqobon86

Research chemicals popularne w Usa bardzo, wszystkie koksy dzialaja rewelacyjnie , a z tym co piszesz jeszcze sie nie spotkalem. jak zapodasz powiedz... masz 180 dni na zwrot kasy wiec mozna byc krolikiem :)



Zmieniony przez - Vegas Michael w dniu 2011-12-05 09:10:44

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYGRAJ trening z Robertem Burneika ....one on one ......

Następny temat

Szczepienia przeciwko grypie i nie tylko -ZASTANOW SIE ZANIM PODEJMIESZ DECYZJE

WHEY premium