SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do Michala/Michael-wszytskie sprawy

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Noo ten tytul juz mi sie przewinal i obejrze napewno takze jesli masz cos jeszcze to chetnie zobacze tez. Bo narazie z z 4 filmy o 11 wrzesnia obejrzałem, i Mały Nowy Jork (choc tutaj w sumie nie wiele bylo do ogladania z NY i USA)


O i jeszcze śledze blog Shoguna1978 ktory robi vlogi o życiu w USA warto obejrzec bo ciekawe!!
http://www.youtube.com/user/shogun1978/videos?sort=dd&view=u&page=1

Zmieniony przez - macio09 w dniu 2012-03-20 17:49:35

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zaraz zostaniecie okrzyknieci konspiratorami, spiskowcami, dziwakami, bo przeciez to wszystko to klamstwo. Potem posypia sie bany i tyle bedzie z konspirowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Wtedy nakrece film o tym kto nas zbanowal i o cenzurze:D

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I gdzie go opublikujesz? Ludzie sa tepi, w necie nie bedziesz mial zycia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
to net nie będzie miał życia ze mna... ale dosc spamu

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1308
macio - to zalezy co konkretnie Cie interesuje
bo kiedy zaczynasz kopac glebiej w tej kroliczej norze to zaczyna sie okazywac, ze stany to tak naprawde USrael hehehe

illuminati: przemysl muzyczny (to o manipulatorach przemyslu rozrywkowego)
the arrivals (seria 51 odcinkow o 'cywilizacji' z punktu widzenia Islamu, ale b. ciekawe)
www.zakazaneowoce.pl - tam jest sporo tego typu filmow
ConspiracyLocal - kanal goscia na YT

ogolnie odradzam tylko serie zeitgeist poniewaz to najwieksze manipulatorstwo, ktore potencjalnym 'spiskowcom' pokazuje fakty strasznie wybiorczo wplywajac na nich, tak zeby wszystko szlo po mysli panow ciagnacych za sznurki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
Tzn. głownie chicalbym jakies filmy typowo o USA w kierunku jakby przewodnika , zeby zobaczyc jak tam sie żyje itd wlasnie cos jak ten blog Shoguna ktory podalem wczesniej ...

Tyle ze wlasnie malo filmow takich pokazujacych USA w kwestii ciekawych miejsc, zachowan ludzi , ciekawostek (prawa jazdy, studiowanie itd) , to do tej pory ogladalem wlasnie o WTC bo tam troche ukazane tego NYC jest noi przy okazji ukryte fakty zamachu.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 307 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3388
Michał czy na reukcji 90min po treningu silowym to nie za duzo? I czy enomorfik powinien na masie robic aeroby? Myslalem na tym zeby po redukcji zostac przy diecie i po prostu wywalic aeroby. Co o tym myslisz? Z gory dzieki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 127 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1308
Michał, jak wiadomo w dzisiejszym żarciu jest tyle syfu, że głowa mała. Wiem, że są naturalne sposoby na pozbycie się z organizmu wszelkich gówien, takich jak np. wszechobecne metale ciężkie. Jakie sposoby byś polecił? Najlepiej jakbyś podał nazwy ziół, produktów żywnościowych lub substancji, których można normalnie używać jako dodatków smakowych w diecie (np. kolendra - pomaga usunąć rtęć z organizmu). Byłbym bardzo wdzięczny za więcej takich przykładów.

Jak znajdziesz chwile to zajrzyj do tego tematu, zalezy mi na Twojej opinii:

https://www.sfd.pl/DAA_=_ASPARTAM_-t847004.html

Pozdrawiam.

Zmieniony przez - faceOFmeth w dniu 2012-03-22 16:47:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3562
czesc
Michal znasz moze jakis sposob na rozstepy? Z tego co zauwazylem Ty ani Robert takowych nie posiadacie. Smarowalem juz moje rozstepy na lapie mascmi z apteki bez recepty z mizernym skutkiem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYGRAJ trening z Robertem Burneika ....one on one ......

Następny temat

Szczepienia przeciwko grypie i nie tylko -ZASTANOW SIE ZANIM PODEJMIESZ DECYZJE

WHEY premium