SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do Michala/Michael-wszytskie sprawy

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po jakim czasie po pierwszym cyklu na muscle test mozna wziac drugi raz ten produkt? I czy efekty beda podobne czy juz lipa? Teraz bede zwalał fat z Liporushem a potem planuje Muscle test na sucha mase.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4496
Masz na poprzedniej stronie odpowiedź:

Rul3s1987 napisał(a):
Po jakim czasie można powtórzyć cykl na Muscle Testcie ? 4 tyg przerwy wystarcza ?

zywkle polecam minimum 2 meisiace przerwy a pomiedzy cykle kreatynowe i boostery tescia

A co do efektów nikt nie jest przecież wróżką, a każdy organizm jest inny. Czy naprawdę fani koksa mają problemy z myśleniem.. ?

Zmieniony przez - Capo86 w dniu 2013-04-01 14:40:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
TO nie bylo pytanie do Ciebie wiec co sie udzielasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4496
Nie dziękuj, drobiazg :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hehehehe dobre :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Michał. Ja mam znowu pytanie co do metody o której mówiłeś na oczyszczenie się z toksyn a mianowicie o metodzie 1 szklanka oliwy z oliwek + 1 szklanka soku ze świeżych cytryn, wszystko wymieszać i wypić. Czemu ludzie piszą, że to hardcorowa metoda ? O jakimś "flashbangu" czytałem, że zrobi się na twarzy :D Ogółem nie zaszkodzi mi taka metoda ? Pozdrawiam

Zmieniony przez - mikolaj90 w dniu 2013-04-04 15:25:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 482 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6706
Z dupy sito ci się zrobi tylko

--== I`m Motherf***er ==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34
Zapraszam do polubienia na facebooku naszego profilu https://www.facebook.com/CaleZycieMasa  LICZĘ NA WASZĄ POMOC :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 434 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38661
strona 51 moje pytanie pozostało bez odpowiedzi, Michał jak nie chce Ci się odpowiadać to napisz nie będę marnował swojego i Twojego czasu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1918
Witam, mam pytanie bo caly czas cwicze SPLIT, ale chce sie redukowac i czy przejscie na FBW bedzie lepsze?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYGRAJ trening z Robertem Burneika ....one on one ......

Następny temat

Szczepienia przeciwko grypie i nie tylko -ZASTANOW SIE ZANIM PODEJMIESZ DECYZJE

WHEY premium