SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania do Michala/Michael-wszytskie sprawy

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 72344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 441 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45240

Jako ciekawostka Robert na głównej stronie ;)
Nie wiedzialem gdzie wkleić

Bo bycie Slonzokiem to nie prawo a przywilej. To naszo wielko siła!

http://www.youtube.com/watch?v=oZLb7lh4_ws

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10
....... do usuniecia

Zmieniony przez - chamer1 w dniu 2012-02-21 16:59:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 157 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4496
Jestem na konkretnej redukcji, jakie źródło tłuszczy byś polecił. Oliwę z oliwek, czy też Olej lniany ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja bym bral olej lniany bo ma duzo omegi 3 6 9, na 10ml dobrego lnianego oleju jest ok 4.8 g omegi 3...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
oliwa z oliwek tylko zwieksza i tak juz niekozystny stosunek omega 3 do 6,
olej lniany i tran , oliwa tez oczywiscie moze byc ale nie za wiele

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196514
Przed chwila na audycji ktos zadal pytanie odnosnie naderwania bicepsu i ty mu odpowiedziales cos ze mozna go ogrzewac/chlodzic i ze masz jakis sposob z ktorego bedziemy sie na pewno smiali (ale nie powiedziales jaki)wiec jak mozesz to napisz co to za sposob

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie bo bedziemy sie smiali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 947 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3327
No bedziecie ja mam takiego goscia chce z nim wywiad zrobic gosciu jest niesamowicy na niego mowia energy healer wiec nie ma sciemy znam kulku ludzi z wielkimi problemami wiec cos o tym nie chce sie Rozpisywac dlatego tez chce zrobic z nim wywiad by wytlumaczyl na czym to polega , nei kazdy ma takie moce. juz mozna sie smiac bo to nei ejst koscielna wiedza :) Takie leczenie istnieje od tysiaca lat teraz jest to obrucone w szamanizm, jak gdyby , Ale w usa jest kilu takich co naprawde szokuja wynikami . mam kolezanke ktore rozwalila zupelnie lokiec, i juz jest dobrze po 2 sesjach . A najlepsze jest to ze on bierze 50$ na sesje w wiekszosci to starcza . Wiec gosciu nei jest pazera na kase. Nie bede gadal teraz tylko jak juz mowilem zrobie cos dla niedowiarkow ok .
Pozdro

“It is not the strongest of the species that survive, nor the most intelligent, but the one most responsive to change.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przechodzilem przez szamanizm - sam widzialem jak pewne rzeczy dzialaja, nawet na przyjaciolach ktorym wierze i znam lata, aczkolwiek na mnie nic nie dalo rady, mysle ze to przez stan umyslu, trzeba sie otworzyc, a ja boje sie manipulacji:) nie ma co sie smiac, to moze dzialac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 215 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1450
kult z tego co czytam na tym forum to ty od "mechaniki po żywienie " się na wszystkim znasz nawet i na szamanizmie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WYGRAJ trening z Robertem Burneika ....one on one ......

Następny temat

Szczepienia przeciwko grypie i nie tylko -ZASTANOW SIE ZANIM PODEJMIESZ DECYZJE

WHEY premium