SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Puls na rowerku.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1448
Witam , chcialem sie dowiedziec jak mozna sprawdzic swoj puls , np skad moge wiedziec jaki puls mam aktualnie jezdzac na rowerku? Ostatnio sporo czytalem o aerobach i zalecany puls na rowerku to 130 , jak moge sie dowiedziec czy osiagam ów puls?

Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Wystarczy przytrzymać palcami z boku szyję i sprawdzić ile razy uderza Ci na 15 sekund. Wynik pomnożyć razy 4 i uzyskasz tętno (ilość uderzeń na minutę).

Ja np mam teraz 52 :P

Albo kupic pulsometr i juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 7165 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 30760
Ja mierzyłem swoje tętno na tętnicy szyjnej i tak jak Detoxik mówi. mMierzysz 15sekund x i masz wynik. Później dojdziesz do takiej wprawy, że nie będziesz musiał mierzyć swojego tętna, na oko będziesz wiedział jakie masz.

pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 230 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20666
z tym tętnem no oko to bym uważał bo czasem można przesadzić. a dyspozycja dnia ,posiłki czy wcześniejszy trening , wpływa na odczuwane tętno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1448
Wielkie dzieki , pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1606 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10034
i pamietaj, ze jesli masz 20 lat to 130/min bedzie ok, ale jak 50 lat to juz nie
65% HRmax ma byc i tyle. 220 minus wiek=100%

to wymadrzylem sie, ale i o tym warto napisac hehe, pozdro

Nie krępuj się z tym SOG'iem, no dalej!

http://www.sfd.pl/WPC_fan/Blog/Redukcja-t543349-s22.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349869
lej na to mierzenie, na pewno go osiągniesz.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1448
No tak , ale boje sie ze tyrajac jak wół na rowerku zaczne palic miesnie zamiast fatu , aeroby robie 2x dziennie po 1h. Zaopatrzylem sie w tone BCAA :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 126 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1462
Jesteś w stanie oddychać przez nos i prowadzić w czasie jazdy rozmowe to znaczy,że znajdujesz się w strefie docelowej, tak na oko bez mierzenia tętna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na Mase do oceny

Następny temat

Proszę o porady i pomoc w skutecznym odchudzaniu. Bardzo duża determinacja :)

WHEY premium