SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przykładowe schematy dla początkujących wyciskaczy/trójboistów

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 63812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3202
utknąłem w rozkminie...
Mam taka idee żeby wystartować w zawodach za mniej wiecej 1.5/2 lata;]

W sumie zależy mi na równomiernym wzroście wszystkich partii, a jeśli teraz zaczne ciężko ćwiczyć klatę to potem 1 trening w tygodniu nic mi nieda.

2. przy franc. bolą mnie łokcie (domyslam się ze to wina slabych przedramion) czy jest sens zakladania opasek na łokcie do tego cwiczenia, czy za bardzo odciąży to mięśnie stabilizacyjne.

Nawet 100 tabletek mety nie zastąpi dobrej diety!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Planik okey tylko jak masz dodawać to lepiej dodawaj 5kg ale raz na 2 tygodnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Dickmaster zamień francuza na prostowanie na wyciągu górnym, na pompki na poręczach, prostowanie ramienia hantelka w opadzie tułowia itp. Wybierz takie, w którym nie boli Cię łokiec. Mnie osobiście też boli przy francuzie więc unikam tego ćwiczenia.

Co do ćwiczenia klaty w tym planie to jest to dośc przyjemny plan i możesz spokojnie nim jechać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3202
soG ;p juz w sumie rozumiem ;] jednak wstrzymam się z tym planem do następnego cykliku ;] moze mi sie uda poprawic wynik o jakies 15 kilo teraz :p

A powiedz mi jak z masą samej klatki podczas takiego treningu ;D ładnie wchodzi? czy raczej sama siła

Nawet 100 tabletek mety nie zastąpi dobrej diety!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Masa pójdzie ładnie o ile będziesz miał dodatno bilans kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3202
noo dzieki ;] jeśli wykorzystam go teraz to napewno wypowiem się za jakiś czas jak mi poszło ;] pozdrawiam dobranoc xP

Zmieniony przez - Dickmaster w dniu 2009-01-22 23:46:42

Nawet 100 tabletek mety nie zastąpi dobrej diety!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1. mam pytanie moj staz to 18 miesiecy wyciskam 61kg czy 1 serii tj. 30/10 to nie za mało bedzie
2. da czyms zastapic rozpietki i wyciskanie wąsko bo nie za bardzo mi podchodzą
3. bedzie to odpowiedni trening dla mnie mam 15 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Trening możesz wykonywać. Co do 30%/10 to zaokrąglij sobie ciężar takżeby pasował. 30% z 60 to 18kg no to zacznij od 20kg gryfu i gitara. Wszystkie procenty sobie zaokrąlij pod siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 217 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4723
a mam pytanie jak z przerwami od seri 2 minuty to na mase wiecej mniej w puzniejszych seriach oczywiscie przy pierszych serjach wystarczy az nawet za to 2 minuty 70/6,6,6,6 a przy koncowych zwiekszyc cos czy jak ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
W tym treningu w rozgrzewkowych 1,5-2,5min a w zasadniczych 2-4min
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan pod wyciskanie leżąc

Następny temat

jak się ustrzec przepukliny?

WHEY premium