SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 178476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20
Witam,
MOd paru miesiecy chodze na silownie w celu nabrania masy miesniowej i postanowilem ulozyc sobie diete. Po przeczytaniu wielu wypowiedz na Waszym forum mniej wiecej wiem o co chodzi. Moj problem polega na tym,ze z powodu pracy moj trening najczesciej odbywa sie ok godz. 20tej i po treningu wchodzi w gre tylko jeden posilek. Moje pytanie brzmi jak najlepiej go przygotowac,zeby byla odpowiednia ilosc budulca dla miesni,a jednoczesnie zapobiec katabolizmowi? Pozdro i z gory dzieki za odpowiedz!

Luki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Zwyczajny posilek potreningowy bialko + weglowodany zlozone.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 349 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4362
Sog odemnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 933
Dobrzeeeeeeee sog poszedl:D <niewiem czy weszedl>
...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37

Adam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 625
Skala a jeśli ułożę dietę na 2 dni i będę ją stosował na przemian ?

Robie to co lubie :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6278 Napisanych postów 76084 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755107
Chcesz jesc ciagle to samo co w rozpiskach dwoch dni? Bez sensu. Uloz sobie rozpiske na jeden dzien, poczytaj o zrodlach bialka i weglowodanow a nastepnie wymieniaj je za siebie i urozmaicach posilki.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Chciałbym sie przygotowac to diety ,próbowałem jesc 5 posiłków ale jak zawsze jdałem 2 góra to cięzko sie jest przestawic dlatego na początku prosze Was mógł by mi ktos napisac trzy posiłki(sniadanie obiad kolacje ps na przyszłosc planuje 5 posiłków)które by były bardzo dobre ,po jakims czasie sie przestawie na 5 (wiem ze trzy to nic nie da itd itd ale chce od czegos zacząc)czy takie byłyby dobre
sniadanie
150g płatki owsiane górskie +400ml mleka
2 jajka +....

obiad 200g fileta z warzywami +ryz 100g +....

kolacja twaróg 150g +nie wiem co?
jak juz te trzy bede miał dopracowane to pózniej się zajme posiłkiem II w pracy i posiłkem IV w szkole

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2009-03-21 18:15:12

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 258
Przydatne sog

Bądź co bądź, ale zawsze sobą.. Kilkanaście centymetrów chodzę z chłopakami ponad chodnikami..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
scorpion
stopniowo, może być
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta oparta na dzienniku posilk.Vitalmax

Następny temat

Jedzcie zdrowo póki możecie...

WHEY premium