SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 178481

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3673
niezły artykuł. przyda mi się przy układaniu diety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 188
sog, mądre słowa

Nie obawiam się tego kto trenuje sto kopnięć, lecz tego kto trenuje jedno kopnięcie sto razy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2484 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23923
Szkoda tylko ze na forum dieta urosla do rangi ,,bostwa" wiekszosc pisze: ,,muszisz miec diete bo nie urosniesz", ,,liczk kalorie co do 1..." ,,dieta to 50% sukcesu" ,,bez diety nic nie zdzialsz" Zbytni sie przyjelo w tym naszym srodowisku ze podstawa jest dieta a nie odpowiednie odzywianie, a to jest znaczna roznica!!!!!!!!!



Zmieniony przez - Rafalsky89 w dniu 2009-04-26 12:19:06

Im trudniej
Tym łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 581 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6989
dieta to potocznie w świecie sportu zdrowe odżywianie - b/t/w
wedlug mnie dieta nie oznacza rozpisania sobie na karteczce co kiedy jem, jest godzia 15:20 - aha, teraz jm ryż kurczaka 40g groszku 60 g kukurydzy 3g pieprzu 4g soli, nie na tym to polega, bo wiadomo, ze rozpisywanie takiej szczegolowej diety i tak nie zdaje egzaminu

Zmieniony przez - misiek003 w dniu 2009-05-03 18:43:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73
"Jeszcze dodam: Moim zdaniem osoby pomagające początkującym które proszą o gotowce popełniają błąd, gdyż osoba która dostanie gotowca nie będzie szukała informacji dlaczego coś działa - "działa to działa - po co wiedzieć więcej?".


A jak ktos prosi o POMOC bo sobie nie radzi chociaz sie stara to trzeba odrazu usunąć temat tak? wiec pytam po co w takim razie przy zakładaniu tematu wyswietla sie funkcja POMOCY specjalisty?? pozdrawiam :)

Zmieniony przez - dziubasek99 w dniu 2009-06-10 15:38:43

..walcz do konca do upadłego bo zycie to walka by dazyc do czegos..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak coś piszę x razy w wielu artach to nie mam ochoty tego powtarzać kolejno, skoro usunąłem Twój temat prawdopodobnie odpowiedź znajdziesz w zbiorze linków działu odchudzanie bądź odżywianie.
A tematy usuwam, bo większość co się nie weźmie za siebie i tak odpada, więc to strata czasu dla mnie by takim osobom pomagać. Lepiej skupić się na tych co wykazują chęci.
...
Napisał(a)
Usunięty przez 50 Dollars za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 73
aha czyli nieznajac moich checi i zapału stwierdziłes ze nie warto zeby ktos sie zainteresował moim tematem.. fajnie masz.. z gory dziekuje za takie forum ! jak nie miałes ochoty to nie musiałes pomagac!! pozdrawiam i zycze dalszych sukcesów moderatosrkich !!!

..walcz do konca do upadłego bo zycie to walka by dazyc do czegos..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wielu jest "chętnych"
Wykaż się troszkę a z chęcią Ci pomogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pomógł mi bardzo twój artykuł SOG !! dla Ciebie - zdrowia :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta oparta na dzienniku posilk.Vitalmax

Następny temat

Jedzcie zdrowo póki możecie...

WHEY premium