SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowanie do diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 178464

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60
Witam,jeżeli coś o tym było to wybaczcie.Mianowicie mam problem z ułożeniem diety. Kalorie wyliczyłem, wszystkie składniki mam dobrane tylko nie wiem jak ułożyć posiłki jeżeli planuje trenować o godzinie 8:00, a wstawać najwcześniej o 5. Nie wiem czy od razu zjeść posiłek ułożony na normalne śniadanie( płatki, mleko, owoc, i jeszcze może jakiś twaróg lub coś w zamian) czy też zjeść posiłek taki jak normalnie przed treningiem. Jeżeli miałbym zmienić posiłek na typowy przed treningowy to kiedy miałbym wrzucić posiłek ze śniadania lub co miałbym z nim zrobić.
Z góry dzięki za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4479
Każdy kto jest początkującym w układaniu diety woli iść na łatwiznę i zapłacić komuś za dietę. Dla niektórych może po prostu jest to za trudne żeby wszystko ogarnąć. Choć samemu układanie diety jest lepsze bo można wiele się nauczyć ale to już każdy wie

Moms never understand...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 371
Podbijam pytanie które zadał kolega dwa posty wyżej, ponieważ trening odbywał bym z rana przez jakiś czas teraz, to czy normalnie jeść pierwsze i drugie śniadanie oraz posiłki okołotreningowe czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Normalnie jeść, posiłek potreningowy ma spełniać jego funkcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 371
Dziękuje za odpowiedź :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10
Mam prośbę zpozonccie mi plan diety zebym przytyl mam 150-160cm wzrostu waze 45kg odrazu wielkie dzienki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 127
SOG i props kolego:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 559
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 559
łosos czy halibut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 79
SOGacz poszedł! ;))
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta oparta na dzienniku posilk.Vitalmax

Następny temat

Jedzcie zdrowo póki możecie...

WHEY premium