SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowania do Debiutów 2014 Fitness Sylwetkowe Catarina

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

Ilość wyświetleń tematu: 16022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 170 Napisanych postów 7828 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 152042
Catarina przykułaś uwagę tu na ten tłuszcz a nie chodzi o tłuszcz. Podczas gdy mięśnie nóg są przemęczone od dużej ilości pracy - powstają liczne stany zapalne. Organizm dąży do tego by je wyleczyć, więc "ciągnie" tam więcej wody kolokwialnie mówiąc. Środowisko wodne to środowisko anaboliczne i teoretycznie lepiej się regeneruje, ale przy obecnych nakładach pracy i ubogiej diecie regeneracja jest jak wiadomo utrudniona i stąd ta cała filozofia. Tak to rozumuję, zawodnikiem nie jestem, więc być może się mylę.

Stawiam, że jak nogi odpoczną to różnica będzie diametralna.

Zgodny z regulaminem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
Moze i masz racje, zobaczymy :D ale na razie robie silowy 1 raz w tyg i aeroby bo nie moge przestac przeciez trenowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1785 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 52312
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
Jeszcze o tym nie rozmawiałam .... jade na początku marca na konsultacje .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2469
Kaska na bank zdazysz! Bedzie git i nie mow ze nie Dobrze wygladasz na twarzy jak na taki wysilek Ladna opalenizne juz tez widac Trzymam kciuki caly czas, jak nie bedziesz sie odwadniac to bedziesz o krok przed innymi zawodniczkami bo nie utrzymaja tak dlugiego napiecia miesni jak ty ) Doczekac sie nie moge startu, serio. Fajnie by bylo gdybys dodala fotke bokiem jak na awatarze, napewno jest mega roznica. Pozdrawiam i nie przesadzaj, napewno nogi wygladaja dobrze

Dążąc do najlepszej wersji siebie..
Moj dziennik: http://www.sfd.pl/redzia/redukcja_po_ciazy_-t1008276-s12.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
Dodam jakas fotke za tydzień - półtora :P W sumie jeszcze nie wiem co z tym odwodnieniem bedziemy robic... moze zrobie ale nie jakies hardcorowe :P musze sie dogadac z trenerka ... ale to 10 dni przed zawodami dopiero. Jak na razie COS SIE ZACZYNA na nogach rysować :D mam nadzieje , że zdąże :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
formę masz świetną i uwierz mi na słowo,że nogi zejdą w ostatnich dniach przed startem a odwodnienie w tym właśnie pomoże
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 851
Juz zaczely schodzić, jak przestałam je KATOWAĆ, jestem nastawiona pozytywnie ale bez spiny, pelen chillout, trzeba mierzyc wysoko :) Ale nie mam zamiaru być zarozumiała bez pokory - NIECH WYGRA NAJLEPSZY :)
Wrzuce fotki niebawem, o ile uda mi sie naprawić mojego iPhone'a, ktorego wczoraj UWAGA UWAGA - wyprałam w pralce... :D :D :D
Mam nadzieje, że do czasu POŻARCIA ogromnej pizzy nie zrobie sobie żadnej krzywdy z tego otepienia :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 186 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2469
No napewno jakiekolwiek odwodnienie bedzie dawalo efekt :) Dziala ci iphone? Ja swojego ostatnio wrzucilam do toalety przez przypadek i mi nie pokazuje stanu baterii musze go wlaczyc i wylaczyc zeby sprawdzic % no ale wazne ze dziala :P Wrzuc go do torebki z ryzem na 3 dni, moze pomoze ;)

Zmieniony przez - redzia w dniu 2014-03-02 19:25:54

Dążąc do najlepszej wersji siebie..
Moj dziennik: http://www.sfd.pl/redzia/redukcja_po_ciazy_-t1008276-s12.html#post6 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 2699 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15911
Catarina
Juz zaczely schodzić, jak przestałam je KATOWAĆ, jestem nastawiona pozytywnie ale bez spiny, pelen chillout, trzeba mierzyc wysoko :) Ale nie mam zamiaru być zarozumiała bez pokory - NIECH WYGRA NAJLEPSZY :)

scena wszystko zweryfikuje czekam na foto
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening do wojska - podgląd/ocena/porady

Następny temat

trenig the rocka

WHEY premium