SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowana woda ? Kto pije podczas treningu ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8609

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 557
mieszkam w Olsztynie i badania sanepidu z zeszłęgo roku pokazały, że woda z kranu w moim regionie nie różni sie praktycznie niczym od przeciętnej klasy wody mineralnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3670
patrze że ciekawa dyskusja się toczy jeszcze troche poczytam wypowiedzi i zaczynam pic z kranu ... ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11235
Moim zdaniem jednak warto kupić sobie w sklepie tą wode mineralną niż ryzykować, możemy sobie tak pisać ale tak naprawde to nikt z nas do końca nie wie co leci z naszego kranu chyba ze ktoś może przeprowadzić specjalistyczne badania.

W życiu piękne są tylko chwile..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2206
Jak będe miał troche więcej czasu to przepisze artykuł, na temat "kranówki", z którego wynika że woda z kranu jest tak samo dobra {wyjątek stanowią bardzo duże miasta z rozwiniętym przemysłem} jak woda mineralna.
Dobra woda nie powinna mieć zapachu ani żadnego "metalicznego" posmaku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 423 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3730
Jak jesteśmy przy temacie wody - co myslicie o wodzie destylowanej? Pisali kiedyś że nadmiar minerałów powoduje wytracanie trudno rozpuszczalnych soli w wnętrznosciach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 557
wode destylowana to ja wlewam dożelazka i do akumulatora:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
a ja czytałem że tylko z jednego ujęcia wody w Polsce mozna bez ryzyka pic wode ! to jest w powiecie tatrzańskim w okolicach Zakopanego

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26
Witam.
Moje zdanie na temat wody jest takie kazda ze sklepu napewno bedzie lepsza od tej z domu. Te sprzedawane sa filtrowane przez specjalne filtry w zakladach je produkujacych, jedne moze mniej drugie bardziej i cos tam z minerałow w sobie napewno maja. A ta z kranu no coz z oczyszczalnie z sieci miejskiej oczyszczona tak by spelniala pewne normy no i gdyby ja nalewali w butelki to pewnie koszt z 5 moze 10gr litr:) Poprostu woda czysta bez bakterii.
Natomiastjesli chodzi o picie na treningu czytalem troszke i wie, ze picie za duzych ilosci to niezbyt dobra sprawa bo wysilek z trawieniem nie zbyt wspolgra. Nerki dostaja baty.

Faceci nigdy nie dorastaja rosna tylko ceny ich zabawek.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
a ja też pije taką wodę z baniaka pięciolitrowego za 1.59zl z netto
jest smaczna (w sensie ze cos jak kropla beskidu) i ma podobny skład (minerały)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 9 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 49
Ja ostatnio się przerzuciłem na Staropolankę 2000. Ma sporo minerałów i dużo wapnia. Poza tym widziałem w rankingu Wprost, że jest w pierwszej dziesiatce najlepszych wód mineralnych w Polsce.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weglowodane po treningu

Następny temat

Idzie zima...masujemy ;), Alternatywna droga dla żyjących na maminym garnuszku

WHEY premium