SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przygotowana woda ? Kto pije podczas treningu ?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8605

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
Ja kupuję taki dupny baniak 5l za 1,59zł a potem przelewam sobie do butelek tak więc piję mineralną

POZDRO

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 4027 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16307
no i wzor niekotrzy sikaja z mocno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3463
60gr za liter w makro?

Jeśli chodzi o wodę prrzegotowaną to duże znaczenie ma to jaką wodę masz podprowadzoną. Czasem zdaża się, że nawet przegotowanie nic nie daje. Zapewne pijesz ok. 1,5l na trening, więc zalecam wydać nawet to 60gr, albo się upewnić co leci ci z kranu

Zacznij dobrze, potem będzie Ci łatwiej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 90 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2206
To że robią w balona to prawda, mój wujek kiedyś pracował w takiej rozlewni i opowiadał jak to szefostwo próbowało zaoszczędzić, i tak wogule ja pije kranówe, moim zdaniem niczym się nie różni od butelkowanej, wiem jest chlor i rózne toksyny ale zdrowy organizm potrafi sobie z nimi poradzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 317 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3670
mogłem dodać jeszcze jedno pole w ankiecie woda FILTRowana bo sporo osób ma taką pierdółkę zamontowaną w kranie ciekawe czy rzeczywiście tak dobrze ją filtruje z różnych syfów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 220 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8658
przYgotowana woda?chyba trzeba poprawic bo az kłuje w oczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 250 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11235
A z kąd wiecie ze woda przegotowana z "kranu" jest lepsza niz ta nie przegotowana bo można by dyskutować na ten temat,słyszalem od chemików że różnie to bywa.

W życiu piękne są tylko chwile..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 332 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4267
Wszystko zalezy od tego gdzie mieszkasz i jakie masz warunki. Ja mieszkajac na slasku w kamienicy nie wyobrazam sobie picia wody z kranu nawet przegotowanej. U mnie nawet przegotowana ma bialy kozuch wiec raczej odradzam. NO chyba ze mieszkasz w domku jednorodzinnym ktory posiada raczej swoja studnie. A woda ze studni zawsze jest badana w sanepidzie I czesto jest lepsza jakosciowo niz nie jadna pseudo mineralna.

Zmieniony przez - tubart w dniu 2006-11-15 19:25:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 288 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5710
Ja pije kranówe Tylko co jakiś czas kupuje mineralną zeby butelka była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
outsidee czytalem artykul o tym takze wiem co mowie, sam tego nei wymyslilem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Weglowodane po treningu

Następny temat

Idzie zima...masujemy ;), Alternatywna droga dla żyjących na maminym garnuszku

WHEY premium