SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przerwy pomiedzy planami

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 515

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 508
Witam !!!
Mam kilka pytan:
Jak dlugie powinny byc przerwy miedzy planami (czy w ogole powinny byc?) tzn chodzi mi o to, ze cwicze 2 miesiace tym samym planem i kumpel doradzil mi, zebym zrobił sobie tygodniowa przerwe. Czy mam go posluchac?
W dodatku powiedzial, ze mam robic takie tygodniowe lub dwutygodniowe przerwy po kazdym 2 miesiecznym planie. Czy stosowac sie do jego zasad?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 228 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6711
ja co 4 tygodnie robie tydzien przerwy i zmieniam trening to normalne ze organizm przyzwyczaja sie do danego treningu a poza tym aby sie w pelni zregenerowac potrzebny jest ten tydzien bez zelastwa

Prowadzeni przeznaczeniem gotowi je zmieniać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 508
Aha jest ktoś jeszcze kto mógłby to potwierdzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270714
generalnie powinno się zmieniać plany jak przestaje on przynosić efekty(na ogól wychodzi to po ok. 8 tygodniach)
powinno się wtey robić z tydzień przerwy i jazda nowym planem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobry plan?

Następny temat

Plan dnia kto pomoze

WHEY premium