SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemiana w 4 m-ce:))

temat działu:

Muscular Development

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12687

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 55930
dzieci neostrady przejmuja sfd

zamiast wypisywac swoje żale, pozbierajcie swoje zabawki i wroccie sie do piaskownicy





molder swietna robota

Zmieniony przez - _Richard_ w dniu 2010-09-01 01:29:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Ja uważam, że te przemiany są jak najbardziej możliwe w 4 miesiące, jak ktoś ma gen. (Tym bardziej jeśli już solidne podstawy zbudował) A czy ktoś się wspomagał czy nie to jego sprawa. Sam koks wszystkie sam nie zrobi. U nas często panuje przekonanie, że zje się towar i towar sam zrobi wszystko za Ciebie (coś o tym wiem). A to nieprawda. Na towarze żeby wykorzystać jego potencjał musisz jeść 2 razy lepiej, 2 razy ciężej trenować. Co do wyników to się nie wypowiadam, bo nie widziałem chłopaków na żywo, a tylko na żywo można ocenić najobiektywniej (chociaż kulturystyka jest sportem bardzo subiektywnym w ocenie).

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2010-09-01 07:08:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
nie Tidus666-nie rozumieją :)
a Molder swój poziom intelektualny pokazał w pełni...
mam wrażenie że tylko on i jego klakierzy wiedzą co to ciężka praca z żelastwem a reszta to lamerzy i dzieci neostrady(sic!) co siedzą przed kompem wcinając chipsy
po raz ostatni- mam gdzieś czy koksował,czy ssał pałkę Colemanowi żeby szybciej rosnąć
nie obchodzi mnie to jak
w paru poprzednich postach wyrażałem szacunek dla jego sylwetki i nadal to podtrzymuję
temat był o KONKURSIE
i jak to obrazowo przedstawił Tidus załamaniach czasowych-w styczniu super a w marcu "zalany ponton"
sam Molder nie grzeszy inteligencją zakładając dziennik 10 stycznia,pokazując sylwetkę jaką JUŻ posiada a później startuje w marcu w konkursie jakby był bohaterem filmu "super size me"

i nie ma co tu gadać o soku czy genach-totalna bzdura w tym przypadku
nie niszczyłby sylwetki wypracowanej w styczniu żeby się sfotografować w marcu w ciąży
i jeszcze ma czelność zaprzeczać a dla kolegi KUBINHO i innych nie trzeba zaprawdę geniuszu w wiązaniu faktów-wystarczy kliknąć link plus spojrzeć na foty zaprezentowane w MD

myślę, że temat został wyczerpany odnośnie tego konkursu

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i nie ma co tu gadać o soku czy genach-totalna bzdura w tym przypadku
nie niszczyłby sylwetki wypracowanej w styczniu żeby się sfotografować w marcu w ciąży
i jeszcze ma czelność zaprzeczać a dla kolegi KUBINHO i innych nie trzeba zaprawdę geniuszu w wiązaniu faktów-wystarczy kliknąć link plus spojrzeć na foty zaprezentowane w MD


coś złego napisałem? a Ty byś się nie starał wypiąć brzucha i polików by wyglądać grubiej tak zrobił np koleś co wygrał a drugi koleś to znajomy R.Słodkiewicza było ich wspólne zdjęcie w MD w jego rubryce do nich nie macie żalu a do Moldera co? Koniec kropka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12700
masz rację KUBINHO!
ale to nie personalny atak na Moldera-przykład jego był podany bo był najbardziej oczywisty ze względu na dziennik
wiem że ten drugi to protegowany Radka i to nie tylko ze zdjęć można wywnioskować
kto buja się po poznańskich siłowniach ten wie...
oparłem się na niepodważalnych faktach ale skoro to wyciągnąłeś to tym bardziej wskazuje na charakter całego konkursu
a co do wypinania polików czy brzucha-ja rozumiem że trochę można ale kontrast był o wiele większy na zdjęciach
pisząc 1 posta traktowałem to w charakterze żartobliwym i bardziej jako reklamówka Thyroburn
a zrobiła się poważniejsza dyskusja
fakt faktem niektórzy czytelnicy MD widząc zdjęcia konkursowe plus reklamę mogą się nią mocno zasugerować...

If you want to fly with the eagles, you can't hang out with the crows - Brock Lesnar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fakt faktem niektórzy czytelnicy MD widząc zdjęcia konkursowe plus reklamę mogą się nią mocno zasugerować...

wiesz ****a jakie są reklamy? ściema nie raz większa niż to warte, tego spalacza to jeszcze nie taka najgorsza. Ale w reklamy się nie wierzy tylko w dietę na 100% i solidny trening w przypadku sportów wszelkiego rodzaju takie jest moje zdanie reklamy muszą nieraz kłamać by bardziej przekonać klientów taki marketing tak było jest i będzie. Dzieciaki neostrady myślą że jak weźmie krete będzie Arnoldem później jak mu nie pójdzie sypnie SAA i też nic bo dieta i trening do dupy myśli że jest cud pigułka czy złoty strzał nic nie ma za darmo na tym świecie i bez wysiłku. Nic nie mam do tych co biorą bo każdy ma prawo do własnego wyboru ale na pewno będę bardziej szanował tych czystych bo zapewne włożyli więcej pracy i wysiłku chodź nie zawsze.

mogą się zasugerować i pomyśleć że spalacz wykonał za nich 100% pracy ale dopiero jak przeczytają dziennik moldera to może zobaczą ile trzeba pracy kasy czasu i wielu innych czynników jestem na redukcji i wiem i Ci co byli są i Molder wiedzą o co chodzi.

Nie sprzeczajmy się już bo to nie ma sensu. Wiadomo przy wyborze w jakimś konkursie są kontrowersje ale tego nie zmienimy. Pzdr

Zmieniony przez - KUBINHO w dniu 2010-09-01 10:49:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
Widze tutaj tylko jeden podjazd na Moldera ponieważ panów którzy zajeli pierwsze i drugie miejsce nie widać na forum(może są zarejestrowani, tego akurat nie wiem) nie mniej jednak FA stawia warunki, na pewno przed rozpoczęciem konkursu był jakiś regulamin. Najlepsi spotkali się na scenie i było widać jak na dłoni kto i jak się przygotował czy nie tuningował zdjęć. Regulamin jest jasny i czytelny po przeczytaniu go nie widze żeby, którykolwiek z panów znajdujących się na podium złamał go więc nie wiem po co jakieś sprzeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1508
mac5

współczuje

thats all
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1336 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10876
No tak, współczujcie, wyzywajcie od dzieci neo i żałosnych leni, ale to jest akurat paradoks, bo właśnie ten kto tak pisze jest żałosny.

No to możecie na mnie teraz napisać dziecko neo. Śmiało

Zmieniony przez - Zuberson w dniu 2010-09-01 18:02:23

Nie ćficzem nuk!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
W ogóle nie rozumiem w czy problem. Przecież jak Molder zakładał dziennik wyraźnie napisał, że jego celem jest masa i siła! ! !
Jak wygląda masa i siła w wykonaniu Moldera każdy wie (zalewa się, łapiąc przy tym parę kg dobrego mięcha).

Z tego co wiem dopiero później Molder dowiedział sie o konkursie, był wtedy zalany z racji robienia masy, zresztą gdzies nawet wstawił fotkę i było widać ewidentnie że na masie

Potwierdzają to też filmiki np aero na rowerku, gdzie brzuszek miał niemały.

Następnie Molder się wyciął nadając temu celowi priorytet, kto śledził dziennik wie jaka była jego dieta, trening, suplementacja i motywacja.

Musiałem to napisać, bo wydaje mi się że część z was śledzenia dziennika Moldera zakończyła na pierwszy jego poście z fotografią;)

Poprawcie mnie jeśli się mylę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy FA wyda Reswertarol?

Następny temat

probki

WHEY premium