SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemiana, 17 lat, niecały rok treningów.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2187
a, i prosze o zmiane nazwy tematu na:

Przemiana, 17 lat, niecały rok treningów (fot 1,4)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Przemiana fajna, SOG
Tak po za tym plecy i klata odstają.

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2010-08-27 19:35:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2696
elegancko!!!! trzymaj się.

Moim Honorem Jest Wiernośc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 457 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3635
pełen RESPECT. i niech grubasy wiecej nie mowia , ze sie nie da, bo geny, bo to, bo tamto

DA SIĘ, jestes tego przykladem. trzymaj diete dalej i samych sukcesow zycze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Very nice.

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 137 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4398
jak dla mnie jak najbardziej na plusteraz wrzuc wiecej wegli i rob mase bo jeszcze troche i nic z Ceibie nie zostanie.Ale oczywiscie Sog

Lepiej grzeszyć, a potem żałować, niż żałować, że się nie grzeszyło!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Wiek 27 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 683
p00kz napisz mi na gg 1748390 albo ty mi podaj swoje gg bo nie umiem Ci wysłać tutaj prywatnej wiadomości... Wyglądam teraz tak samo jak Ty przed nieogarniecięm sie i chciałbym się o pare rzeczy spytać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1072 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23515
naucz sie plecy napinac bo zamiast najszerszego to kaptur napinasz, ale ogolem to calkiem fajnie, masz soga i na silownie, koleszko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 143 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 661
Robi wrażenie, zgadzam się z uwagą chaz00 że nich grubasy nie płaczą, że się NIE DA, bo się DAAAAAAAAAA ))

Sama z 60 kg zeszłam w rok do 49 kg - można - ale trzeba mieć w sobie siłę i motywację.

Wiem, jak jest cięzko,
- Ile razy chce się zrezygnować i zamiast ćwiczyć - posiedzieć na czterech literach i jeść coś junkowego...?
- Ile razy ma się ochotę przestać, ale wstaje się i idzie ćwiczyć?
- Ile razy chce się machnąć ręką, ale się przełamuje i walczy dalej...?

To walka ze sobą, swoją słabością i prawdziwe kształtowanie charakteru, gratuluję szczerze, że mimo młodego wieku - dałeś radę!

"Jedyne miejsce, gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik" - Vince Lombardi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 5280 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22336
w 2lata z takiego paczka na taki wyglad nono ladnie, teraz dokladaj miesa i bedzie oki, choc juz powinienes czuc sie zwyciezca

Zmieniony przez - Egon15 w dniu 2010-09-01 12:57:32
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miecio2 1,5,6-nowe

Następny temat

Wielka redukcja 33 lata -22 kg w 22 tygodnie

WHEY premium