SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przemiana, 17 lat, niecały rok treningów.

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 428 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4156
Mozesz napisac cos wiecej od Diecie treningu? sog za prace ;)

_____________________________
Wyślij MMs'a z miejsca swojego wypadku, choj ze nie masz nogi ale sprzedasz to do faktu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1017 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11740
brawo

Give me some SOG, Gimmie Gimmie some SOG :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
bardzo ladnie!kawal dobrej roboty!sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2187
co do treningu/diety ktos się pytal, to odpisze jak wroce z treningu, bo zaraz wychodze, postaram sie tez zrobic zdjecie uda, bo mam ladnie pociete ale nigdy na zdjeciu tego tak nie widac. a tera 3 nowe, jeszcze troche redukcji a potem masa masa masa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2187
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2696
przemiana niesamowita, ktoś cię prowadzil czy sam do wszystkiego doszedłeś??? chodzi mi o diete bo ona musiała byc i jak rygorystycznie jej przestrzegałeś???
pozdrawiam jest super. łap sog-a w nagrode.

Zmieniony przez - lukasz1242 w dniu 2010-08-27 15:55:33

Moim Honorem Jest Wiernośc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1293 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26774
50-60km dziennie ?
Super przemiana SOG

"Góra na którą się wspinasz, nie będzie widoczna dla publiki.. Ale i tak nie wolno Ci przestać się wspinać"

http://www.youtube.com/watch?v=qGGxEIWvOkM&feature=plcp

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2187
lukasz1242 - jak juz pisalem, 2 lata temu przeszedlem zalamanie nerwowe stając na wage w wakacje , przez zime jeszcze nic nie robilem i w zeszlym roku na wiosne zaczalem redukcje schudlem z 94 do 83 kg, w miedzy czasie zlamalem reke z winy wadliwych hamulcy w rowerze ale dalej na nim jezdzilem i walczylem, pozniej od listopada zaczalem trenowac, jednak z przerwami, z duza iloscia tluszczu i ogolnie oklapnieta sylwetka, trenowalem tak do konca stycznia, luty i marzec odpuscilem ze wzgledu na problemy w szkole, wrocilem na silownie w kwietniu i trenowalem do konca maja a czerwiec znow zarwalem bo chcialem zdac, warto dodac ze w tym czasie caly czas krecilem aeroby i spadłem z waga do 76 kg, no i najwieksza przemiana nastapila w te wakacje, od poczatku wakacji trenuje 2x dziennie(wolne w soboty i niedziele), rano 60 min aerobow, pozniej w godzinach 16-18 trening siłowy i po nim 30 min aerobow, obecna waga 72,5 na czczo.
teraz dieta, na poczatku odchudzania, czyli tej przygody z rowerem nie mialem wiele pojecia o diecie, ale i tak chyba nie jadałem zle, rano jajecznica, do szkoły ciemny chleb z kurą, indykiem, po szkole kura z ryżem, później rower a po nim twaróg, mozna powiedziec ze jadlem tak m/w do tych wakacji, z miesiąca na miesiąc nabierajac wiedzy na temat odżywania zmienialem lekko składniki, układ posiłków itd.
od początku wakacji trzymam diete, oj scisla diete, jadam 5 posiłków dziennie, nie chodze głodny a zbedne kg i tłuszczyk ze mnie lecą, wiecej moge napisac komus jutro na pm jezeli chce odnosnie diety, treningu, bo dzis juz mi sie nie chce
a co do tego czy sam czy ktos mnie prowadzil, tak sam, do wakacji, od wakacji zajmuje sie mna wlasciciel silowni na ktorej cwicze.
vegeta15 - no niestety, 50-60km dziennie hehe, teraz juz nie smigam na rowerze bo zastepuje go stepem na silowni, chyba ze mnie bardzo najdzie w sobote lub niedziele to robie teraz około 70km ze średnią 27-28 km/h . ale zaczynałem od 20, średnia 18 :D i stopniowo co miesiąc dokladałem jakies 5 km, kondycja szła w górę : P


Zmieniony przez - p00kz w dniu 2010-08-27 18:15:55

Zmieniony przez - p00kz w dniu 2010-08-27 18:18:16

Zmieniony przez - p00kz w dniu 2010-08-27 18:23:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miecio2 1,5,6-nowe

Następny temat

Wielka redukcja 33 lata -22 kg w 22 tygodnie

WHEY premium