SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedwczesny wytrysk - porady

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 328 dni Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 139
Witam. Temat może błachy ale nie wiem kogo się poradzić.
W rok czas schudłem ponad 30kg.
Oczywiście bez żadnych cudownych tabletek czy SSA.
Wszystko niby fajnie ale problem mam z kobietami
Krótko mówiąc jeszcze nie zacznę to odrazu skończę...
Bądź poprostu wolę iść spać ;/
Wiem że to może śmieszny temat ale keidys nie było tego problemu ;)
Wiek 30
Waga 68
Wzrost 167
Trening siłowy 3x dziennie
Makro
Węgle 180
Białko 160
Tłuszcz 40 liczę tylko z produktów pełnowartościowych.
Badałem SB testosteron całkowity i wyszedł on tak
( 13.20) w skali od ( 9- 55 ) nmol/l
Czy on jest za mały ? Podpowie ktoś coś ? ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136835
Dlaczego masz tak mało tłuszczy? Mniej niż 1g/kg wagi ciała?
To dla wielu naturali szkodliwe.
A sam testosteron to wiesz, jeden z wielu hormonów i czynników decydujących o libido.
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33172 Napisanych postów 23255 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278259
Jak wyżej , tłuszczy masz mało a poziom testa w dolnej granicy i nikt ci nie powie dlaczego jest nisko .. Ja mam 35g tłuszczu przy 70 kg ale ja jestem na wspomaganiu i tak nisko mam tylko na okres redukcji 3 miesiace jednak znam swoje ciało doskonale a moja dieta i zdrowie jest monitorowane natomiast u typowego Kowalskiego schodzenie tak nisko z tłuszczami nie jest zdrowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76094 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755151
Temat ten raczej nie ma zbyt wiele wspólnego z odżywianiem, ale jeżeli już założyłeś go tutaj, to jak najbardziej możemy przeanalizować Twoją dietę i zasugerować co warto w niej poprawić. Zacznijmy jednak od początku. Wklej tutaj dokładnie wypełniony formularz ankiety działu, obliczenia zapotrzebowania kalorycznego organizmu, rozkład składników odżywczych, oraz kilka przykładowych dni swojej diety zgodnie z opisem w regulaminie działu.

https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29913 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Testosteron nisko - w widełkach ale przy dolnej granicy. Jesz w swojej diecie bardzo mało tłuszczów. Tłuszcze a dokładniej cholesterol odgrywa w organizmie bardzo ważną rolę w procesie syntezy hormonów płciowych, czyli np. Testosteron. Zazwyczaj przedwczesny wytrysk nie ma większego pokrycia w hormonach czyv odżywianiu, a wynika z głowy. Za bardzo się przejmujesz albo stresujesz i sam dodatkowo się nakręcasz, wpadasz w błędne koło. Może pomoże "odstresowanie" przed, albo po prostu druga runda, czasami też dobrze jest się rozluźnić przed np. trochę wina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76094 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755151
Bez wątpienia warto jest zwrócić uwagę na sugerowane powyżej tłuszcze w diecie i ustalić je na poziomie około 2 grama na kilogram masy ciała. Jeżeli chodzi o ich zalecane źródła, to możesz posiłkować się artykułem przedstawionym poniżej:

https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html

Poza tym, sugeruję zwrócić uwagę na Twój tryb życia, czyli ilość i jakość snu, stresu, poziom tkanki tłuszczowej, używki.

https://www.sfd.pl/art/Lifestyle/Jak_pobudzić_swoje_libido_i_zwiększyć_jego_moc-a1400.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 1 regulaminu
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349884

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 1 regulaminu
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6281 Napisanych postów 76094 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755151

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny [90kg]

Następny temat

Jak mierzyć efekty kształtowania sylwetki?

WHEY premium