SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przedramiona-trenować czy nie?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935
tak sie trzyma hantle

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935


...

pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
A ja mam cholernie chude przedramie i kiepsko to wyglada (31 przedramie przy 38,5 w bicu) kiedys nie cwiczylem go wogole bo tak wlasnie mi doradzono i efekt byl taki ze WOGOLE nie roslo i sila uscisku byla dalej mizerna. Przeszadelm na trening 3 razy w tygodniu i istotnie dosc szybko przetrenowaelm Obecnie znalazelem "zloty srodek" cwiczac je 2 razy w tygodniu 2-3 cwiczenia i powoli ale systematycznie rosnie.

A great flame follows a litle spark.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Si2uiel
Oczywiście,dużo zależy też od genetyki.Moją przygodę z kulturystyką zacząłem z wagą 75kg z warunkami fizycznymi raczej lekkoatlety niż ciężarowca.
Jestem zdania,że człowiek zdobywa wiedzę i "instynkt" poprzez doświadczenie.Z czasem sami dochodzimy do prawidłowych wniosków na temat struktury treningów i instynktownie wiemy co najlepiej nam słuzy i pomaga się rozwijać.I właśnie dlatego jestem zwolennikiem "instynktownej szkoły trenowania",gdyż poprzez metodę prób,błędów wiem co najlepiej działa na mój organizm i pobudza mięśnie do rozrostu.

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja nierobilem nigdy przedramion i teraz mam zaswoje , malutenkie i chudziutki tylko 33cm co w porownaniu do bicepsa wyglada smiesznie
dzisaj wlasnie robilem przedramie i czuje sie super

and the future is coming
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6494


Grunt to miec przedramiona jak Popeye.

Stand and fight! Live by your heart. There's always one more try, I'm not afraid to die!

Stand and fight! Live by your heart. There's always one more try, I'm not afraid to die!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 257 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6494
No wlasnie

Zmieniony przez - Manowar w dniu 2002-04-02 19:15:30

Zmieniony przez - Manowar w dniu 2002-04-02 19:15:51

Stand and fight! Live by your heart. There's always one more try, I'm not afraid to die!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 826 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9577
Kurcze Diolek podlamujesz mnie.Mam 32 cm i nie wydaje mi sie to malo,no ale wszystko zalezy oczywiscie od proporcji do innych grup miesniowych.Poza tym pomijamy inny aspekt-co jest gdy ktos trenuje przedramie w pracy? Bo ja dosc czesto przerzucam kilkadziesiat 20-kilogramowych paczek papieru,bez zarzucania tego na ramie ani innych sztuczek-pracuja tylko przedramiona i kaptury.Pozdrw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 997 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5493
Diolek
Jeżeli twierdzisz,że masz zbyt małe przedramię{33cm} w stosunku do bicepsa{39cm} to jaki powinieneś mieć rozmiar tego przedramienia? Trzydzieści osiem,a może trzydzieści dziewięć centymetrów? Wtedy właśnie nastąpiła by rażąca dysproporcja,która spowodowałaby,że wyglądałbyś jak "Popeye".Aby zachowane były odpowiednie proporcje pomiędzy poszczególnymi grupami mięśni w takim wypadku pomiędzy bicepsem a przedramieniem musi istnieć różnica kilku centymetrów.Zastanów się nad swoją aparycją,może twój mięsień dwugłowy ramienia nie jest wcale tak duży i zwalający z nóg jak ci się wydaje ,przez co optycznie przedramię wydaje się mniejsze niż jest w rzeczywistości.
Przemyśl te kwestie o których ci napisałem,ponieważ może powinieneś bardziej skupić się na rozwijaniu mięśni dwugłowych i trójgłowych ramion zamiast "zarzynać"przedramiona.Wydaje mi się,że przyniosło by to o wiele większe efekty.Oczywiście to są tylko moje sugestie, a ty zrobisz jak uważasz.Jednak ja na twoim miejscu znacznie zmodyfikowałbym trening.
Pozdrawiam

" certum est,quia impossible est"
doradca w dziale Combat/Samoobrona,
SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
W pelni popieram Gladiator. Ja mam prawie 39 w ramieniu i uwazam ze gdyby moje przedramie mialo 33 cm to byloby to ok. Ale skoro mam jedynie 31 to musze nad nim sporo pracowac. A tutaj kolega narzeka na swoje 33 ! ! !

A great flame follows a little spark
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klatka i trening na mase???

Następny temat

pytanie o bicepsie.????

WHEY premium