SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przeciwutleniacze - jaki dystans od treningu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86524
W jaki czas przed treningiem i po treningu nie przyjmujemy przeciwutleniaczy?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Warto jednak wrzucić dietę do sprawdzenia w odpowiednim dziale: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
Teoretycznie kilka godzin . Praktycznie mam to gdzieś
Zależy jeszcze jakie , bo są tutaj osoby które się przejmują wypiciem soku po treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Rzeczywiście jakoś specjalnie bym nie przykładał do tego uwagi. Po prostu w innym posiłku i tyle.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86524
flex1976
Praktycznie mam to gdzieś


Rozwiń myśl.U mnie przeciwutleniacze to wit C 1g, wit E 400mg , kurkuma z pieprzem i olejem do żarełka.

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Myśl jest taka, że jest raczej nie zwraca się uwagi na takie szczegóły. Warto o tym wiedzieć i jeżeli ktoś lubi być szczegółowy to czemu nie. Jednak jak wiem, że np. 2g EPA+DHA mogę dostarczyć tylko w posiłku po treningu, bo np. później gdzieś jadę, to nie biorę omegi ze sobą w pojemnik, tylko jem z posiłkiem po trenignu.
3

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86524
ok dzięki

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
vit c i e bym nie dawał, kurkuma pieprz i olej do posiłku to przyprawy, Tego łyżeczkami chyba nie zajadasz, tak to byś żadnej potrawy sobie chyba nie doprawił

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
dla osoby trenujacej naturalnie kazdy szczegol gdzies tam bedzie sie liczyl
osobiscie bym wrzucal rano, jezeli trening jest poznym popoludniem
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9061 Napisanych postów 82756 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699879
Najważniejsze to zajać się podstawami , bo z doświadczenia wiem ze osoby które kombinuja ze szczegółami maja braki w podstawach treningowych i dietetycznych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12097 Napisanych postów 160557 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234920
no zazwyczaj tak jest
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86524
Podstawy są ogarnięte Panie kolego :p

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ułożenie suplementacji

Następny temat

Łączenie boostera

WHEY premium