SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prześladowanie - Proszę o pomoc.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.

Może na wstępie się przedstawię. Mam 17 lat, 180cm, 73kg. Mam wielki problem dotyczący prześladowania. Od trzech miesięcy stałem się ofiarą prześladowania ze strony trzech starszych chłopaków. Gdy przechodzę koło nich zawsze któryś mnie zaczepi, opluje, kopnie, uderzy, czy wyzywa. Parę razy im się postawiłem lecz dostałem. Chciałbym się zapisać na boks by im się za to wszystko odpłacić, lecz sekcja bokserska jest na ich osiedlu i nie ma mowy żebym tam poszedł (zresztą sami na nią chodzą, lecz to ćpuny). Jest jeszcze Kick-boxing i druga sekcja bokserska lecz są płatne a ja nie mam kasy. Wcześniej chodziłem na tą sekcje bokserską przez cztery miesiące i znam tam jakieś podstawy, lecz nawet tego nie mogę wykorzystać bo przez strach zapominam o tym. Mam w piwnicy w miarę dobrą siłownię i trochę sprzętu bokserskiego. Proszę o pomoc co mógł bym w tej sytuacji zrobić bo już nie mogę wytrzymać. Chodzi mi o jakieś trening bym im dowalił i to bardzo.

Dziękuje i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1491
hehe ten temat to chyba żart :) chłopaczek (zapewne suchy dresik cwaniaczek, tzw. pajęczak) którego starsi "koledzy" dresiki męczą chce się im odpłacić tym samym czyli przemocą. To jest naprawdę inteligentne. Po pierwsze nawet jak dasz, któremuś z nich radę to on przyjdzie z kumplami i dostaniesz prawdziwy wpiiiiibeep i Ci się odechce. Nie chcesz iść na policje - największa głupota. W takim razie daj się bić dalej, może w końcu im zaimponujesz i Ci odpuszczą ;) Aaaaa no i sparingi z kolegą nie zrobią z Ciebie boksera, bo nie jest to prawdziwi sparing a naparzanka zapewne ;) Albo idź na "ich sekcje" jak zobaczą Cię tam i nie odpuścisz po 1wszym treningu to może dadzą Ci spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
dlaczego w tak glupi sposob sprawe zalatwiasz, zalatw to od strony prawnej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
jw
ewentualnie załatw sobie jakieś plecy.

Trenowanie sztuk walki to fajna sprawa,ale zanim się nauczysz na tyle by móc się obronić minie troche czasu(może nawet tyle ze już odechce im się zaczepiania Ciebie).
A żeby się obronić przed trzema to już w ogóle...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chodzi o pierwszą odpowiedz to nic z tego nie będę szedł na żadną policje bo nie jestem frajerem. Jeżeli chodzi o drugą odpowiedz to mam czas, na pewno później w życiu też się to przyda. Przed trzema raczej nie będę się bronił, wystarczy że jeden dobrze dostanie to reszta odpuści, tylko muszę mieć trochę umiejętności żeby dokopać temu jednemu. Znacie może jakiś trening bym sam się nauczył, tak jak już pisałem mam w miarę dobrą siłownie i trochę sprzętu bokserskiego. Jak narazie to umówiłem się z kolegą że będę z nim sparował na rękawice.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
sam się nic nie nauczysz
a jeśli prawne środki to dla Ciebie bycie frajerem to pozostaje Ci bohatersko dawać się opluwać,gnoić,poniżać. Raczej dziewczynie i kolegom tym nie zaimponujesz...no i żebyś sie nie ździwił jak jednemu dałbys radę a reszta by nie odpuściła...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
ogarnij kasę jakoś i idź na kickboxing do tego siłka...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2408 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17437
Masz jakieś znajomości? Jeżeli tak, to postaraj się to jakoś załatwić pokojowo-dyplomatycznie wraz z innymi kolesiami. Może tamci ich znają i sprawa będzie załatwiona pomyślnie. Jak nie - to licz sam na siebie, czyli ogarnij kasę - tak jak xper pisze i wbijaj na kicka się conieco nauczyć.

"Everyone has a plan until they get punched in the face."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Żadnych większych znajomości nie mam więc zostaje mi chyba ogarnąć kasę i iść na trening. A jeżeli do tego siłownia to znacie może jakieś ćwiczenia które mógł bym robić, albo może jakieś artykuły do przeczytania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
imo jestes wlasnie frajerem ze nie potrafisz sobie z tym poradzic jak prawdziwy mądry czlowiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
czasem trzeba siłowo. tak już jest

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 866 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5378
ale nie by samemu sobie problemow narobic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Taekwondo

Następny temat

Duży problem z uwolnieniem się z noży ciała

WHEY premium