SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prosze o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 383
Witam wszystkich mam mały problem z ustaleniem zapotrzebowania kalorycznego, kierowałem się wzorem zamieszczonym przez ellis'a i wyszło mi 4852,94 kcl!!!!!! to chyba dość dużo tak mi się wydaje. żeby niebyło problemu to jestem Endomorfikiem mam 20 lat 176 cm 82 kg, ćwicze 3 razy w tygodniu po 60 min dość intensywnie. Prosze o pomoc będe wdzięczny jężeli ktoś to dla mnie sprawdzi.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Powiedz jeszcze jaki stopień otłuszczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 383
Więc oponka jest spora właśnie dlatego chce ustalić ile kalorji potrzebuje muj organiz to pomoże mi w ułożeniu jakiejś redukcyjnej diety.Bardzo prosze o pomoc bo dopiero zaczynam i niechce popełnić błędów.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
przez neta ciezko cos od razu ustalic. kazdy inaczej zareaguje na stosowna dawke kalorii. proponuje skorzystac z popularnych na sfd wzorow do wyliczania zapotrzebowania.
wynik niech bedzie punktem wyjscia. z biegiem dni bedziesz mogl korygowac az w koncu znajdziesz zloty srodek i dowiesz sie jak Twoj organizm reaguje.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 383
chodzi o to że ja już kozystałem z tego algorytmu i wychodzi mi ogromna ilośc kalorjia dokładnie 4854,94 kcl i wydaje mi się że to zawiele więc może popełniłem jakiś błąd przy obliczeniach więc prosze o pomoc i ewentualną podpowiedź gdzie jest błąd oczywiście jeżeli jest.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 21699
blad jest. najwidoczniej skorzystales z niewlasciwego ale gdzies sie walnales albo zle okresliles swoje zapotrzebowanie.

polecam post ellisa na temat redukcji.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
twoje zapotrzebowanie będzie gdzieś koło 2400kcal

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Jezeli nie miales diety, to niestety nie okreslisz swojego zapotrzebowania..

Daj standard wagax24hx aktywnosc i od tego zacznij i obserwuj

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 383
Dzięki Rothen:) więc jeżeli moje zapotrzebowanie to 2400 kcl to jeżeli chce redukowac to musze obniżyć do 1900???
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki przed treningiem

Następny temat

HAPPY BIRTHDAY 4 ELLIS :)!!!!!!!

WHEY premium