SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o pomoc otyłość I stopnia

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7035

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 17 za niedlugo 18

Waga : 105

Wzrost : 186

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : BMI 30,0 - 34,9 - I stopień otyłości

Aktywność w ciągu dnia : szkoła

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : czasem jezdze na rowerze, kopie w pilke, gram w badmintona

Odżywianie : przyznam ze bardzo lubie slodycze,jem sporo, w szkole zatem nie jem wcale, czasem pokusze sie na kanapke kolegi :)

Cel : szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe : brak

Stan zdrowia : stan zdrowia ok

Preferowane formy aktywności fizycznej : mam zamiar biegac tu prosze o pomoc bo nie wiem ile i jak czesto ani w jaki sposob

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : nie

Stosowane wcześniej diety : brak

chcialbym schudnac 25-30kg do konca wakacji<o ile to mozliwe> jestem bardzo zmotywowany prosze o pomoc

Visca el'Barca

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
Dobra nie zawracajcie sobie glowy bo ja sie do tego nie nadaje dzieki za pomoc bede robil to tak jak mowilem biegal i ograniczal jedzenie jak tylko bedzie szlo.

POZDRAWIAM & dzieki wszystkim udzielajacym dobrych porad w tym temacie

Zmieniony przez - eright w dniu 2009-06-15 22:40:17

Visca el'Barca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
pomoc jest w tematach podwieszonych w dziale
zasady ukladania diety itd.
poczytaj i sam uloz diete wtedy sie poprawi
nie licz na to ze ktos za Ciebie wszystko zrobi
pzdr

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
dodaje ze kompletnie nie mam pojecia o zadnych dietach i tym co pisal Pan powyzej naprawde prosze Was o pomoc w tej sprawie

powiem tak mam zamiar ograniczac jedzenie do granic mozliwosci
prosze Was o wypowiedzenie sie na temat jak, ile, kiedy mam biegac w jaki sposob

Zmieniony przez - eright w dniu 2009-06-15 19:23:49

Visca el'Barca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
hmm...
wylicz dzienne zapotrzebowanie kalorii
5-6 posilkow dziennie
posilki co 2,5-3 godziny
dobierz odpowiednie produkty(kasza/ryz/makaron/platki owsiane/mieso/kurczak/ryby/jaja/twarog/oliwa/orzechy wloskie/warzywaitd.)
wywal slodycze i fastofoody
a teraz bierz sie za ukladanie diety i jak cos wymyslisz to wrzuc tutaj to sie poprawi
z bieganiem spokojnie wskocz se na rower , poplywaj dobrze by bylo tez na silke skoczyc i zapomnij o ograniczaniu jedzenia do minimum bo nie o to tutaj chodzi
pzdr


Zmieniony przez - ero24 w dniu 2009-06-15 19:35:24

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Przy takiej otyłości na początek proponuję odstawić wszelkie słodycze i śmieci. Zacznij się odżywiać zgodnie z 10-oma wskazówkami żywieniowymi zawartymi tutaj https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html . Na początku już to powinno przynieść efekt.

Co do ruchu, to z bieganiem może być u Ciebie słabo, bo przy tej masie stawy będą narażone. Szybki chód, albo właśnie rower czy basen. Ale to tylko dodatek, ćwiczenia siłowe są podstawą. Zapisz się gdzieś na siłownię gdzie jest trener, który Ci ułoży trening obwodowy. Sam też poczytaj na forum o treningu FBW.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
A wiec tak:

rano sniadanie ok 8-9 godz.

platki corn flakes z nieslodzonym melekiem(na zimno lub cieplo nie wiem...)
jogurt morelowy?:P

przekaska ;) godz 10-11

chleb ciemny z Polędwica wołowa,ogorkiem lub jajkiem
jakis owoc jablko, banan moze jakies rodzynki ??:P

popolodniu godz 13-15

Pierś z kurczaka z kasza lub ryzem

"podwieczorek" godz 16-17

jogurt + owoc

kolacja godz 18-20

chleb ciemny z jajkie, lub pomidor, ogorek inne wazywo
jakies jablko :)


Prosze o dalsza pomoc , powtarzam nie mam pojecia jak ustalic diete mysle, ze ta bedzie dobra

Visca el'Barca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Otworzyłeś chociaż tego linka co Ci podałem? Bo nie wydaje mi się.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
tak czytalem go ... :/

Visca el'Barca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To jeszcze ten:

https://www.sfd.pl/Podstawy_układania_diety-t367367.html

Powinno zrobić się jaśniej.

Poza tym weź pod uwagę to co napisałem wcześniej. Przy Twojej wadze na początek eliminacja słodyczy i śmieci przyniesie efekty. Co z treningiem siłowym?

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1474
trening silowy nie dla mnie nie mam sil w rekach pozatym nie to mnie interesuje tylko strata kg czuje sie na silach jesli chodzi o bieganie, a co z ta dieta to nie mam pojecie poprostu nie bede jsc :/

Visca el'Barca

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Za***iste podejście.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zwiekszyc mase a obnizyc bf

Następny temat

odpowiednia dla mnie dieta

WHEY premium