SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy trawienne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8273

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ja miałem też problemy tego typu, po wyjściu z vlcd dałem 1raz płatki owsiane nigdy nie używałem i to był 1 i ostatni raz. Po wywaleniu ich z diety problemy ustąpiły. Teraz dla świętego spokoju daje z rana 10g siemię lniane i 10 ostropest i wszystko git

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Dlatego też należy zwracać uwagę na to, jakie produkty jak wpływają na nasz organizm i ewentualnie eliminować te problematyczne.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9088
anubis84
musisz zastosować drogę eliminacji i sprawdzić co źle wpływa, na poczatek zacznij od eliminacji dużych ilości mleka.
mleko już na max ograniczyłem ,tylko używam 300ml do płatek rano.
Ok zamienię ryż na kaszę jaglaną .
Dzięki za obalenie mitu o ryżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Eliminacja oznacza zejście do totalnego zera, bądź naprawdę śladowych ilości - ograniczenie do 300 ml to żadne ograniczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1128 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68569
Ja proponuję przede wszystkim poprawę diety w kierunku NIE PRZEJADANIA SIĘ. Piszesz, autorze, że "trochę tłuszczu przybyło" Ci na tej masie... To znaczy, że jesz za dużo i masz prawo mieć problemy trawienne z samego tytułu NADMIARU jedzenia w stosunku do potrzeb... To może się przyczyniać do zaburzeń trawiennych, niekorzystnych zmian flory jelitowej. Pozdrawiam.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
@M-ka - nie widzę Cie ostatnimi czasami. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1170
Najlepiej zrobic test na nietolerancje pokarmowe , bo ciezko eliminowac produkty i na tej podstawie ustalac co nam szkodzi. Ja np mam wiele nietolerancji wiec po wylaczeniu mleka i tak mialabym objway bo mam nietolerancje na jajka, drozdze, zboza, gluten, warzywa straczkowe,

Milena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1128 Napisanych postów 3780 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 68569
dudee
@M-ka - nie widzę Cie ostatnimi czasami. :)


@dudee :) - jestem w trakcie małej rewolucji życiowej (przeprowadzka do UK) i w związku z tym muszę się skupić na nauce języka i innych sprawach...
Druga sprawa; czytam Twoje wypowiedzi i innych osób z działu - wyczerpujecie temat w takim stopniu, że nie ma nic do dodania :). Jestem pod wrażeniem! :)
Pozdrawiam serdecznie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76102 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755216
Tego typu testy niestety niekoniecznie są godne zaufania, więc też niekoniecznie wydaje się to optymalnym rozwiązaniem.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wybaczcie za spam.

@M-ka - Czyli obserwujesz z ukrycia, hehe. Nie zapominaj, że forum potrzebuje również Twojej wiedzy, która notabene jest szeroka. Przeprowadzka do innego kraju to rzeczywiście DUŻA zmiana życiowa, a czas jest pionierem w takiej sytuacji. Mam nadzieję, że wszystko tam sobie poukładasz z rodziną. :)


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-05-06 15:40:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 85kg

Następny temat

Układanie diety

WHEY premium