SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problemy trawienne

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 45
proponuję debretin do posiłków, to jest na rec. ale krzywdy Ci nie zrobi, może tylko pomóc, i może białka tłuszcze od rana a od południa węgle? bo węgle powodują min. puchnięcie itd. więc przerzucisz na wieczór niemiłe dolegliwości np. to jedno z rozwiązan może byc ich duzoooo.polecam wizytę u gastrologa, i będzie wszystko jasne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 442 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
spokojnie mogłeś z czasem nabawić się nietolerancji, czy alergii, więc to, że coś wcześniej dobrze tolerowałeś nie jest żadnym wyznacznikiem. Również skierowałbym się na początku w stronę diety low fodmap, zobaczysz po prostu jak reagujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9088
Witam.dołącze się do tematu . Mam ten sam problem po ryżu mam też gazy bule brzucha
Wykluczyłem warzywa które są odpowiedzialne za gazy mnie gazów ale dalej za dużo i brzydko pachnące ,więc pomyślałem że laktoza z mleka i nabiału zmieniłem produkty na bez laktozy jest lepiej i to dużo ale dalej gazy i zaparcia . Pewnego dnia wylądowałem w szpitalu 4dni bez diety wróciłem do domu nie trzymałem diety przez tydzień i gazy znikły ,po tygodniu djeta wróciła i gazy też wmawiałem sobie że to nie od ryżu bo Nie chciałem go eliminować ale jednak to ryż jest sprawcą gazów . A trenuj sztuki walki i mi to przeszkadza. Możecie jakoś pomóc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
Tutaj akurat nie ma większego problemu. Wiesz co powoduje problem, więc należy go wyeliminować z diety:

https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135388.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 259 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9088
Wiem że coś co sprawia problem to trzeba eliminować ,tylko boję się że kasza jaglana nie zastąpi mi ryżu brązowe bo ryż niby to podstawa diety na masę ,a nie chcem dodawać kaszy gryczanej i jęczmiennej bo już .mam w diecie i nie chcem żeby było ich za dużo​.!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 442 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Ryż to podstawa diety na masę? Większej dziwoty dawno nie słyszałem xd
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ja też nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I ja.

P.S. Widać ciągle w obiegu jest nieśmiertelny ryż+kura.


Zmieniony przez - SzeA w dniu 2017-05-06 07:05:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6282 Napisanych postów 76110 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755267
Podstawą diety jest urozmaicanie i eliminacja tego, co sprawia Ci problemy.

https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135388.html 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
musisz zastosować drogę eliminacji i sprawdzić co źle wpływa, na poczatek zacznij od eliminacji dużych ilości mleka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny, 85kg

Następny temat

Układanie diety

WHEY premium