SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z przybraniem masy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
Wiek : 20
Waga : 64
Wzrost : 174
Staż treningowy: 8 miesięcy
Obwód pasa: niestety nie mam czym aktualnie się zmierzyć
Obwód klaty: j.w.
Obwód uda: j.w.
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): jazda na rowerze, a zimą na łyżwach- jak czas pozwala to raz w tyg
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : żadne
Stan zdrowia: b.dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: -
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : gainer, kreatyna monohydrat, whey 100%
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: żadne
Wrażliwość na stymulanty: -
Możliwosci finansowe: tyle ile będzie trzeba
Cel/problem/opis: Porada


Witam, jestem nowy na forum więc proszę o wyrozumiałość. Ćwiczę dopiero 8 miesięcy, przed siłownią ważyłem 59kg (jak szkielet :P ), na siłowni 'przygodę' zacząłem od gainera z olimpu i treningu 3 razy w tyg, następnie zakupiłem monohydrat i gainer z sciteca. Początkowe rezultaty były bardzo motywujące ale od trochę ponad 4 miesięcy moja waga zatrzymała się na 64kg, ktoś mi poradził że być może moje ciało ma za mało budulca więc przerzuciłem się na monohydrat i whey 100%, niestety waga dalej stoi w miejscu. Czy to jest normalne że jest taki zastój czy może coś źle robię. Proszę o pomoc, z góry dzięki

Ps. jeśli chodzi o dietę to mój tryb pracy nie pozwala mi spożywać 5 posiłków dziennie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
Bez diety nie będzie masy.
Nie musisz jeść 5 posiłków dziennie. Bilans kcal musi być na +.

Zmieniony przez - Kamil1238 w dniu 2012-09-30 16:57:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 27
znaczy ogólnie wiem co mam jeść mniej więcej i tego staram się trzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
To dlaczego masa nie rośnie?
Nie gadaj głupot tylko weź się za ułożenie diety. ODŻYWIANIE i tematy podwieszone.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7525 Napisanych postów 49534 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385561
Dieta !! oblicz swoje zapotrzebowanie tutaj https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html i ułóż ja tak zebys zjadał 300kalori wiecej co najmniej , jesli nie bedziesz miec nadwyzki kalori waga nie bedzie rosła , oczywiscie tez trzeba patrzec co jesc , wszystko masz w linku niżej


https://www.sfd.pl/######_Najważniejsze_tematy_dla_JUNIOR_a_!!!!!_######-t834427.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETKA

Następny temat

początkujący potrzebuje pomocy

WHEY premium