SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka budowa ciała ? Problem z przybraniem masy .

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Odżywianie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 162
Witam. Mam 16 lat , 178 cm wzrostu i ważę około 62,5 kg . Mam problem z przybraniem masy mięśniowej, oraz pytanie dotyczące budowy ciała . Mam chude ręce , nogi , twarz . Tłuszcz zbiera się tylko na brzuchu .
Ćwiczę regularnie od początku sierpnia splitem 4 dniowym . Pon : klatka + biceps , Wt: nogi , Czw: barki + tric , piątek/sobota : plecy .
W sierpniu ważyłem 57 kg , przez ten okres udało mi się dobić do 62/63 kg . Przez pierwszy miesiąc przytyłem do 61/62 kg i przez następne 3 miesiące tylko 1 kg . Wydaje mi się że to "słaby wynik" .
Gdy zacznę jeść więcej od razu pojawia się brzuch . Nie mam jako takiej diety , staram się jeść 5 posiłków dziennie .
Przyrostu troszkę widać . Np. +2 cm w bicepsie , +2 cm w udach , + 5kg na klatkę . Tak samo jak wcześniej , myślę że powinno być dużo lepiej. Czy mam rację ?
Jaką mogę mieć budowę ciała ? I czy masa idzie w dobrym tempie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
rozpisz dokładnie trening jakie cwiczenia serie powtorzenia i ciężary, oraz zrzut odżywiania np co wczoraj zjadłeś lub dzisiaj https://www.sfd.pl/JAK_DODAĆ_ZRZUT_Z_POTRENINGU__NOWA_WERSJA_!_-t969797.html 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 162
Z ćwiczeniami seriami itp. będzie problem . Nie pamiętam dokładnie jakich ciężarów używałem .

Na razie wklejam to co dziś zjadłem
Rano i w szkole były 3 drożdżówki z jabłkami i 1 z owocami z lukrem . Nie wiem ile mają g . Reszta jest "na oko" .





Zmieniony przez - ZiiShall w dniu 2014-11-13 21:20:30






Zmieniony przez - ZiiShall w dniu 2014-11-13 21:24:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17702 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
No i już masz odpowiedź czemu nie idzie masa a idzie w brzuch to się nazywa drożdżówka, kotlet ziemniaki wiadomo pewnie obiad w domu, herbalife pewnie drogo kosztowało no chyba że za darmo masz, podsumowując kotlet i herbalife jedyne źródła białka, w diecie same węglowodany proste, brak zdrowych tłuszczy, zacznij odżywianie od wprowadzenia 10 wskazówek żywieniowych

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie

Następny temat

Redukcja nurtujące mnie pytania.

WHEY premium