SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z piszczelami

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1531

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2375
Siema, chciałbym się zapytać czy miał ktoś z was podobny problem. 18 maja ruszył klub w którym trenowałem Muay Thai, przez cała kwarantannę sporadycznie robiłem treningi na worku w domu. Po powrocie na sale narzuciłem spore tempo i przez pierwsze 7 dni po otwarciu zaliczyłem 5 treningów, i od tego czasu zaczalem mieć problemy z piszczelami. Dokładnie z boczna częścią po wewnętrznej stronie. Boli nawet w normalne dni przy np schodzeniu ze schodów, ale nasila się przy wykonywaniu jakiejś pracy takiej typu skoki, skipy, boli nawet przy dotyku wiec kopanie odpada. I jest to taki ból który boli tylko przy wykonywaniu jakiegoś ruchu lub przy dotyku. Z tego co wyczytałem to przeciążenie spowodowane nagłym nakładaniem się zmęczenia i mikro urazów. Zrobiłem 4 dniowa przerwę ale po dwóch treningach ból jest dalej. Ktoś miał coś podobnego? Jakieś rady? Z góry dzięki pozdro.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 106
Chyba po prostu obiłeś sobie tkankę i tyle. Nerwy muszą się przyzwyczaić do bólu a tkanka stwardnieć. 5 treningu w tygodniu jak na mój gust jest to za dużo. Trzeba dać się mięśniom zregenerować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 106
Chyba po prostu obiłeś sobie tkankę i tyle. Nerwy muszą się przyzwyczaić do bólu a tkanka stwardnieć. 5 treningów w tygodniu jak na mój gust to za dużo. Trzeba dać się mięśniom zregenerować. Przez wytrwałość do celu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2259 Napisanych postów 2195 Wiek 28 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 25570
ja miałem zbitą łydkę po walce. to dochodziłem do normalnej sprawności 3 miesiące ale lekarz powiedział, że z mięśnia zrobił mi się kotlet schabowy.
Jeżeli to nie od uderzeń to przeciążenie po prostu. I musisz trochę poczekać.

vivere militare est

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 32 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7851
miałam identyczną sytuację, ale przed kwarantanną. obicie tkanki i przeciążenie, bo trenowałam codziennie. Teraz po tej kilkumiesięcznej przerwie problemu nie ma
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Najciekawsze poddania

Następny temat

Obalenia i rzuty

WHEY premium