SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pomoc z obitymi piszczelami

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
Witam chcialbym sie was zapytac czy znacie jakies dobre masci na obite piszczele czy istenieje w ogole cos takiego ? , od jakis 2 tygodni mam duzy problem z piszczelami przesadzilem okopujac worki pozniej jeszcze sparing bez ochraniaczy , siadło pare razy piszczel na piszczel i teraz ciezko sie kopie z tymi siniakami . Jezeli ma ktos sprawdzona masc albo sposob zeby pomoc byłbym wdzieczny
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1359 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 21882
Kup sobie jakąś maść na obrzęki itp. Ja tam smaruję tym co mam w domu bo funduszy nie ma zazwyczaj jest to jakiś fastum,altacet itp. Przejdź się do apetki powiesz jaki masz problem to ci coś dadzą. Zazwyczaj przykładam lód jeszcze na wszelakie obicia, kontuzje z 3/4 razy w ciągu dnia i zazwyczaj to pomagało :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cześć,

na pewno przykładaj lód. Aby przyspieszyć gojenie-wchłanianie siniaków/krwiaków ja stosuję maść CEPAN (tzw. maść cebulowe- śmierdzi, ale naprawdę pomaga. Lub maść ARCALEN. Tak to jeszcze na zmniejszenie opuchlizny altacet itp. no i lód. Najlepiej ćw. nawet na worku z ochraniaczem na uszkodzonej nodze lub na jakiś czas wyłącz ją z treningów.

Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38
Dzieki wielkie Panowie wlasnie ide dzisiaj do apteki cos sobie zakupie no i teraz nawet na workach uzywam ochraniaczy az nogi sie zagoja :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1625
Ja moge polecic masc Lioton1000. W moim przypadku dawala naprawde dobre efekty.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening z Michaelem Langhi w Poznaniu

Następny temat

Czy mając masówkę mogę dostać pracę w ochronie

WHEY premium