SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z masą

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1158
Witam!
Przedstawię wam mój problem. Ćwiczę na siłowni 9mc. Wyniki mam ogólnie dobre. Problem polega że nie mogę przybrać masy. Waga od jakiegoś roku się nie zmienia. Jem wszystko to co mam w domu, nie prowadzę żądnej diety, ale chyba czas zacząć. Mam 17lat, ważę 62kg, wzrost 169cm. Co robić aby urosnąć/przybrać na masie? Co jeść?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
chyba czas zacząć więcej jeść obliczyć zapotrzebowanie i dać nadwyżkę kalorii wtedy coś z tego bęzie ....masz tematy podwieszone poczytaj i wklej tutaj ułożoną diete

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1158
Dzisiaj siądę, i spróbuję ułożyć jakąś dietę. Co powinienem brać pod uwagę układając dietę? Jakieś wskazówki dotyczące diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
[https://www.sfd.pl/temat367367] - Podstawy układania diety

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1158
s.m.p.a. - pojawia się kolejny problem. na forum różnie piszą odnośnie zapotrzebowania w kalorie i ogólnie ile kalorii mam spalać. Ile mam jeść białek, węglowodanów i ile tłuszczy.Nie wiem jak się za to zabrać. Mógłbyś mi to wszystko obliczyć? Jeżeli to problem to podaj mi link w którym się to oblicza krok po kroku.
Ale wolał bym żeby to zrobił ktoś kto się zna.
Wiek: 17lat
Waga: 62kg
Wzrost 169cm
Robię 3 trenigi w ciągu tygodnia. ok.godziny trwa każdy

Obliczycie? jak trzeba podać jeszcze jakieś info to piszcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 837 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12361
Musisz to sobie wyliczyć. Ściągnąć możesz dziennik Vitalmax'a.
Przyjmij ok BTW 2,2:1,5:2-3.

/pzdr.

Zmieniony przez - aleg w dniu 2010-05-04 15:28:26
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białka jaj

Następny temat

universla gh max na redukcji

WHEY premium