SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z doborem suplementów

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 301
Witam wszystkich , jestem nowy na forum więc jakby co to sorry jeżeli coś poknociłem.Ćwiczę już 1,5 roku na profesjonalnej siłowni niestety chyba jestem ektomorfikiem bo ciężko mi przytyć jestem wysoki a szczupły zwłaszcza w klatce piersiowej.mama 190 cm wzrostu i ważę 83,5 kg.Dieta u mnie ciężko ale staram się jeść dużo nabiału mięsa (kurczak) itd. Codziennie jem min. 1 paczke ryżu na mleku podobno pomaga.Brałem już wiele suplementów i zregóły mało który pomagał.Jak brałem Gainery to zrobiła mi się "opona" na brzuchu którą aktualnie próbuje zbić.Moje pytanie jest co powinienem aktualnie brać za suplementy na razie została mi tauryna ,amino pack z biotech i fury.no jako przed treningowy.Jeżeli byście mogli mi pomóc to byłbym wdzięczny.
Pozdro.

Trening jest bogiem
Siła nałogiem
Rzeźba zabawą
a Masa podstawą.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699674
na jednym woreczku ryżu to Ty kolego daleko nie zajedziesz
dział odżywianie tam czytać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3402 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 43956
j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 301
dlatego też potrzebuje jakieś uzupełnienie diety.;)

Trening jest bogiem
Siła nałogiem
Rzeźba zabawą
a Masa podstawą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 142 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27695
A masz ułożoną dietę i wiesz jakie masz braki?

yyy... coś tam.. :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1967
Ja tez zawsze mialem problemy z przytyciem, przy wzroscie prawie 2 metry wazylem w czerwcu 90 kg, wrocilem do treningow i teraz jest 105, z odzywek bralem mutamtmass i biogenix mionster mass, w brzuch tez troche poszlo ale cos za cos.

https://www.sfd.pl/Robimy_masę-t39176.html  przeczytaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 301
Dzięki Przemo spróbuje tego mutant mass zobaczymy jak będzie ;)

Trening jest bogiem
Siła nałogiem
Rzeźba zabawą
a Masa podstawą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 138 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1967
Na mnie akurat lepiej podzialal biogenix ale duzo osob bardzo poleca mutantmass. Pamietaj ze gainer to tylko uzupelnienie diety. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 301
A tak żeby nie mieć "opony" to przyjmować 1-2 porcje dziennie czy jak?

Trening jest bogiem
Siła nałogiem
Rzeźba zabawą
a Masa podstawą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402345
zależy od braków, nie można jednoznacznie określić ile nie znając zapotrzebowania na kalorie i wydatkowania energetycznego.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o pomoc w podziale supli

Następny temat

kreatyna monohydrat vitalmaxa

WHEY premium