SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PROBLEM Z DOBOREM SPALACZA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
Witam, jestem dziewczyna co chce zaznaczyc na poczatku zeby nie zebrac bluzg za to, ze nie wiem wszystkiego do konca. Jestem od zawsze na tzw. 'wiecznej diecie' ale dopiero na poczatku tego roku (stycznia) udalo mi sie systematycznie pozbywac zbednych kg. Zrzucilam 9 co jest dla mnie dobrym wynikiem ale nie ostatecznym.
Ponad miesiac temu (miesiac i 2tyg) zaczelam brac Fat Transporter pod okiem kogos kto sie na tym zna. Niestety nie moge sie juz do tej osoby zwrocic a spalacz konczy mi sie za pare dni. Widze po nim efekty (oczywiscie nie łykam proszkow samych tylko mam diete wysokobialkowa na zmiane z dniem z weglami i bez oraz aeroby : rowerek, skakanka, bieganie itd i czasem silownia). Zastanawiam sie nad ponownym zakupieniem tego spalacza ale nie znam sie na tym za bardzo i moze jest coś o silniejszym działaniu? Czy powinnam kontynuowac jak narazie ten?
I czy mozna go dostac tylko droga internetową.
Bylabym wdzieczna za szczerze odp

ps. Konczy mi sie za doslownie 4-5 dni i nie chce robic dlugiego odstepu od brania tego.

XoXo

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
spróbuj coś w stylu
Thermo Stim / Scorch / Clenburexin

aczkowliek ja bym zalecił przerwe w stosowaniu na 4tyg
I potem wejść na nastepny spalacz , bo ciagle na spalaczu ciagnać nie ma sensu , a biorac pogode pod uwage to juz naprawde trza by cały czas w domu siedziec zeby nic nie spalić :)

Zmieniony przez - R_93 w dniu 2010-07-10 15:14:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
TSE/TS/Clenburexin ew Scorch.
Zdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
No mi wlasnie ten, ktorefo moglam sie radzic mowil aby przerwy nie robic dlatego teraz mam dylemat. A to coz duzo mowic - bardzo wazne dla mnie. A w domu oczywiscie nie siedze caly czas :)
Zalezy mi jeszcze tak na 5kg w dol

XoXo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
MajkelTSW - prooosze o cale nazwy bo skroty mi nic nie mowia ; o

XoXo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Zrób przerwe , chocby 2 - 4 tyg , pociagnij dalej na diecie i na aerobach w takie dni to naprawde spalacz zbędny, pij ogromne ilości wody i potem wejdź na któryś z tych 3 spalaczy, napewno zadziała lepiej po przerwie niż jako przedłużenie :)

TS - Thermo Stim
TSE - Thermo Speed Extreme (najsłabszy)


Zmieniony przez - R_93 w dniu 2010-07-10 15:21:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44
po przerwie na fat transporter znowu? jaki srodek jest od tego mocniejszy?

MajkelTSW - dzieki ;dd

XoXo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1983 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37461
Po przerwie na Thermo Stim / Scorch / Clenburexin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 439 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4292
Osobiscie ostatnio zamowilem Xenadrine czytalem sporo opini , wydaje sie byc extra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 801 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15966
nie rob zadnej przerwy, fat transporter niema stymulantow od ktorych nalezy dac odpoczac ukladowi nerwowemu. jesli niemasz nadcisnienia ani po kawie nie odczuwasz niepokoju, rece nie drza, to wez sobie ktorys z termogenikow ktore wymieniali koledzy wyzej, moze byc clenburexin czy thermo stim. zacznij od polowy dawki, sprawdz jak organizm reaguje. uzupelniaj mineraly bo bedziesz ich wiecej wypacac po zazyciu tych srodkow. dopiero po tych suplementach nalezy robic przerwe od stymulantow, czyli bedziesz mogla znow wrocic do fat transportera.pzdr

tak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Profi Whey mass + VitaFit WPC Protein plus

Następny temat

4 cykl co brac?

WHEY premium