SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Nitrobolonem - II

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2114

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 773
Siemanko ! To moj pierwszy post tak wiec pozdrawiam wszystkich ;]

Od urodzenia mam dobra mase ciala i jestem obdarzony dobra budowa miesni.. na silke chodze od roku z przerwami i 3 miesiace temu wzialem pierwsza odzywke ( monohydrat kreatyny vital maxa 300g ) z 68kg skoczylem na 72kg i dobrze mnie napompowalo i sila tez byla nie zla.. pozniej przez pare tygodni cwiczac na sucho doszedlem do masy 74kg.. Teraz od 14 dni biore Nitrobolon - II.. czuje wiecej sily, ale nie jestem pewiem, czy jestem napuchniety, a moja masa spadla o 2 kg.. waze obecnie 72kg.. czy cos jest nie tak ze mna ? ta odzywka mi szkodzi ?

pozdro

Cokolwiek by nie mówili sam najlepiej wiem kim jestem

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 724 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8440
Odpowiednia ilość kalori jest ?? białko , węgle itd tak jak trzeba ?? myśle ze niejest to wina nitro tlyko złej diety . Nitro cie pobudza, cieżej ćwiczysz na treningu , spalasz wiecej kalori i penwie dostarczasz ich zbyt mało

Dajcie coś wygrać

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
Od urodzenia mam dobra mase ciala i jestem obdarzony dobra budowa miesni.. --> to chyba jednak nie...heh

a ze ci masa spadła to nie od nitro tylko np od innej diety, regularnych cwiczen etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
jak Ci na sucho tak dobrze szlo to bylo to ciagnac dalej :)

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 367 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1643
zwiekszyłeś mase ciała, zwiekszyło się zapotrzebowanie, trenujesz ostro i zapewne zrobił się deficyt
musisz przeliczyć zapotrzebowanie od nowa biorąc pod uwagę wzrost masy ciała

be FREAK

**Nie wiesz jak stosować Suplementy? Napisz na Priva

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 773
Ja sie nie znam na dietach.. doborze bialka i innych skladnikow spozywczych.. nie wiem jak i ile jesc :P jem kiedy jestem glodny.. a z tym nitrobolonem to moze on mi tluszcz spala ? bo niby schudlem to 2kg, ale jak zaczalem pol roku temu cwiczyc to na laweczce na klatke bralem 70kg max, po kreatynie moglem juz 85kg, a dzisiaj sie sprawdzilem i podnioslem 103kg i czulem, ze moze 110kg bym wyciagnal. Co o tym myslicie ?

pozdro

Zmieniony przez - Goginator w dniu 2007-01-22 19:08:46

Cokolwiek by nie mówili sam najlepiej wiem kim jestem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Jak sie nie znasz to nie zrobisz "kariery" w tym sporcie.
Jak chcesz poznac to spadaj do dzialu odzywianie.
Tam ci powiedza co i jak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 773
Dzieki mistrzu za pomoc.. ale tam jest " kilka " tematow o odzywianiu.. jezeli problem tkwi w odzywianiu to powiedz mi co mam zrobic i jak jesc.. jestem nowy na forum i na odzywianiu sie nie znam wolalbym jasnej i rzetelnej pomocy niz tego typu odpowiedzi ;]

pozdro

Zmieniony przez - Goginator w dniu 2007-01-22 19:46:52

Cokolwiek by nie mówili sam najlepiej wiem kim jestem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
pare przydatnych postów 4u:
-

https://www.sfd.pl/Wybór_odpowiedniej_diety-t223541.html

i dalej

https://www.sfd.pl/Ilość_posiłków-t237159.html

jeszcze tu

https://www.sfd.pl/Białko_w_diecie_sportowej-t179723.html

oraz

https://www.sfd.pl/Idealna_dieta-t244848.html

ps
twoje wyniki siłowe nie sa nadzwyczajne,tylko normalne (chyba ze masz 15 lub mniej lat)

ps2
cwicz dalej,czytaj duzo na forum,zdobywaj nowe doswiadczenia i nie podchodz do cwiczen 'z goraca głowa'
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 746 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38635
Bez odpowiednio zbilansowanej diety nie bierz sie za suplementy. Chcesz zbudowac dach na domu ktorego nie masz

Najpierw dieta, czytaj, poswiec temu troche czasu!

Szukaj, a znajdziesz!

Moja siłownia - http://www.sfd.pl/Siłownia_Melona_i_ekipy_:_-t348550.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 120 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 773
Dzieki bic44

Troche sie mniej wiecej dowiedzialem ;] o ile dobrze zrozumialem to mam jesc wiecej weglowodanow..

spytam jeszcze..

- jak wspominalem wczesniej schudlem 2kg odkad biore nitrobolon.. czy spadla mi masa miesniowa, czy spalilem tluszcz albo zostal on zamieniony na miesnie ? ( mam 172 cm wzrotu i 17 lat.. posture mam nie zla, ale mam troche tluszczu np. w bicepsie mam 36cm, a jak go napinam to nie widac odksztalconego miesnia na reku tylko sama gorke na gorze.. )

- ogolnie co o tym myslicie ?

- lepiej jest wypchac tluszcz miesniami, czy spalic ten co mam ?

Cokolwiek by nie mówili sam najlepiej wiem kim jestem

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

x-pand+ super whey gainer + glutamina

Następny temat

- - - - odzywki dla sprintera - - - -

WHEY premium