SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z Dilerem

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 24074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
LOL, a to ci akcja, ja np Zjarusia podziwiam, solówka z komandosem z Afganistanu to nie codziennosc. Balbym sie naprawde, jeszcze bym mu na***ał i by wezwał nalot przez radio albo Armade czołgów i mam poskładane.



Bueheheheheh

PS:Przytyrany, SOG za text o kiełbasie

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2006-06-08 19:44:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1924
Bahamut balastronie najpierw napisales ze sprzedaje miekkie narkotyki (TYLKO I WYLACZNIE GRASS) a namawia do twardych. wiec cos sie nie zgadza, mysle ze twoje znajomosci (a widzac po typie czlowieka jakim jestes) sa znikome w porownianiu z pierwszym lepszym bandziorem co ogarnia dragi. moim zdaniem od tego syntholu totalnie ci odbilo.

co do przytyranego to nie wp*****laj sie miedzy kibel a dupe a idz lepiej poczytaj dzial trening i odzywianie bo na hmb i kreatynie bez cwiczen nie zajdziesz daleko.

narta kapsztyle

ho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Jak miałem 15 lat to też się podniecałem jaraniem skuna. Tyle że nie właziłem potem na neta i łamaną polszczyzną nie opowiadałem światu o swoich problemach. Mniej sieci dla dzieci Ban w powietrzu.
W sprawie Baha nie będę już się wypowiadał, wszystko zostało powiedziane. Ciekawa jest natomiast dyskusja na linii dozowolone używki/niedozwolone narkotyki. Moje 2 grosze do tego. Narkotyki i alkohol w mojej podstawówce to była mniej więcej 7/8 klasa. Teraz pewnie dzieciaki zaczynają wcześniej. Jedni pili ( browar + wódka ), inni palili ( tylko grass na początku ), jeszcze inni dwa w jednym, abstynenci też byli. Bilans: Nie kojarzę żadnego alkoholika w tej grupie. Może pojawią się za parę lat. Narkomani - są. Wszyscy zaczynali od trawy, potem speed, kwasy, piguły, MDMA jak weszło. Niektórzy na tym poprzestali - efekty u paru z nich to "tylko" ileś lat życia po prostu prze******lonych, nieukończone szkoły, wyroki, etc. Niestety gdzieś tam po drodze pojawił się brown, który początkowo szedł u dilerów w promocji, a czasami bez wiedzy klienta mieszany był też z grassem. I to była masakra, porobiło się w parę miesięcy ćpunów co potrzebowali stówkę-dwie dziennie na nabijanie lufy. Parę znanych mi karier - 1) rozbój z nożem na własnym kumplu bo potrzebował na hel, efekt = więzienie, potem pewnie dworzec 2) okradanie dawnych wspólników od "interesów" i pożyczanie od kogo się da, efekt = ciężkie pobicie, szpital, trwały uszczerbek zdrowia 3) były MP juniorów w boksie, kłucie po żyłach, wyprowadzka z dzielnicy, odwyk, zmiana środowiska - wyszedł ale szansa na sukces w sporcie poszła się ***ać. Wnioski - jak dla mnie narkotyki gorsze od alkoholu i innych używek. Poza tym powtórki z akcji z brownem nie da się wykluczyć.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1853 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20162
W moich kregach znajomych dragi na szczescie sa malo popularne. Ja nie mialem nigdy kontaktu z zadnym zielskiem czy czyms w tym rodzaju. Alkohol- owszem cieszy sie duza akceptacja od mniej wiecej 13 -14 roku zycia. ja obecnie malo pije bo trenuje ale teraz bedzie mundial to sie co nieco wypije


btw: Znlem kiedys kilku nalogowych alkoholikow. Mieli wtedy ok. 15 lat

"Bicepsy to możesz sobie wyrobić na siłowni,ale jaja się ma albo nie" JLB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6634
mlkv jak masz takich fajnych kolegow to idz sobie z nimi przyfajczyc helu a nie piszesz nam swoje wywody jak to bylo u ciebie w szkole, czasy sie zmielily teraz jak ktos jara ziolo to jara sobie ziolo a nie po kolei prubuje wszystkiego az wkoncu daje sobie po kablach. to juz nie te czasy kiedy trzeba bylo wszystkiego sprubowac, teraz kazdy normalny malolat dobrze wie ze heroina to gowno i sra na to*****ostwo. twoje rozumowanie jest naprawde typowe dla nauczyciela w szkole, ze jak ktos jara ziolo to za 3 lata bedzie dawal sobie po kablach

idz na siłownie gamoniu
a nie sie patrzysz
w ten monitor jak sroka w gnat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wilk80 ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3436 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17160
Przytyrany - pożyjemy, zobaczymy... Obym się mylił, a Ty obyś miał rację. Przede wszystkim dla dobra tych, co to niby "tylko palą zioło"..

"Istotą walki jest podniesienie duszy na wyższy poziom moralny" - J.Piłsudski
"Teoria powinna być rozważaniem, a nie doktryną" - C.von Clausewitz
"Where there's a will, there's a way" - K.Sakuraba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1281 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20037
O ile poziom przytyranego jest --->
I bez sensu probuje sie na kozaka robic...

To musze sie z nim zgodzic- dzisiaj kazdy mlody wie ze hera to gowno.
Mialem w szkole naprawde duzo ludzi co jarali trawe a na jakies propozycje dila czy moze cos "mocniejszego" zalatwic pukali sie w czolo.

Twierdzenie ze ktos najpierw pali ziolo i potem na pewno siega po cos mocniejszego to totalna glupota. Takie tezy wysuwaja stare baby pseudo-spece od mlodziezy i jej problemow, ktore dorastaly za komuny i gowno wiedza o dzisiejszej rzeczywistosci. A juz twierdzenie ze sie ląduje w heroinie to --->

Chodzilem do gimnazjum w blokowisku i juz w 1 klasie (na stare 7 podstawowki) na wycieczce byla trawa.
Ci sami ludzie- 6 lat pozniej- nie ruszyli niczego wiecej.

Znam tez ludzi ktorzy w zyciu skreta w ustach nie mieli- ale amfetaminy i pigul na baletach wciagali jak smoki.

Nie ma zadnej reguly- ze sie odzie od miekkich do twardych.
to ze niektorzy tak robia- wcale nie potwierdza tezy ze to jest jakos uwarunkowane taka progresja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Panowie, temat rozwiną sie w bardzo ciekawy, ale usuncie moje wypowiedzi z pierwszej strony zmieńce temat na cos o narkotykach. Niechce zeby to sie za mną ciągneło. Co chcialem uslyszec, uslyszalem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2618
Co prawda to prawda. Znam ludzi którzy palą zioło codziennie, dzień w dzień czasem nawet po kilka razy i niczego nie wzieli mocniejszego nigdy. Mniemniej, wyglądają dokładnie tak jak ta emotka --->
Nie wiem czy to z powodu nadmiernej ilości trawy czy może z innego powodu, ale musze przyznać że berety mają ładnie zjechane

Niech falga hipokryzji powiewa na każdym maszcie!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
przytyrany - jak ci nie w serek moje "wywody", to nie czytaj, proste. Nie prezentuje żadnego "rozumowania" - podaje kilka przykładów na poparcie tego co napisałem. A chłopcy z topu narkotykowej branży jak będą chcieli, to wymyślą dla "normalnych małolatów" jeszcze lepszą niespodziankę od tej, którą dla wielu zjarusów był brown x lat temu. I uzależnione małolaty wtedy kupią chłopcom nowe mesie, futra dla *****ek i wakacje na bahamach

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Serguei Lyakhovich ponownie

Następny temat

pytanie

WHEY premium