SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem w redukcji.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1299

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 21 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 302
Waga-wrzesien 70 kg
Waga na dzien dzisiejszy 63.
Strata ok 5-6%tkanki tluszczowej,nie wiem czy to duzo czy malo.
Od wrzesnia do marca 6x w tyg trening(3x sw 3x silownia +aeroby)
Od kwietnia tylko dieta gdzyz do maja moge treniwac tylko 1-2 razy w tyg(zazwyczaj silowania+aeroby)
Po zastoju,diete ulozyl mi trener,po wykluczeniu cwiczen zmiejszylam kcl.Waga stoi od dluugiego czasu
Wczesniejsze kcl :
1850 kcl
110 B
80 T
170 WW
Obecnie:
1500kcl
100 B
60 T
140 WW
%BF z 3 tyg temu :21.3%
Dodam,ze jestem po roznych ,,przygodach,,z odzywianiem dlatrgo waga nie schodzi jak u poczatkujacych.
Jezeli chodzi o diete to jedynymi produktami jakie jem (jakie rozposal mi trener ) to
-oliwa z oliwek,orzechy
-piers z kurczaka,bialko wpc,jajka
-makaron brazowy,banany
Jem sniadania BT i nie jem nabialu.
Co z tym zrobic ?Trzymac wage do momentu kiedy zaczne cwiczyc czyli od maja na tym bilansie,wprowadzic jakies kombinacje w diecie?Uciac dodac ?


Zmieniony przez - kucykpony w dniu 2016-04-08 20:28:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699603
Jeżeli od września jesteś na redukcji to możesz mieć już spowolniony metabolizm.
Musisz teraz pomyśleć jak go "rozbujać".
http://potreningu.pl/articles/1652/szesc-sposobow-na-przyspieszenie-metabolizmu 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 21 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 302
A czy dieta keto to dobry ponysl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Czekaj, czy Ty na prawdę masz 13 lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 21 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 302
19,widocznie jakis blad w profilu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Co po Ci ketoza? ...
Wrzuć zrzut z tego jak jadasz. W wymaganej formiehttps://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 605 Napisanych postów 36399 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 297123
Zależy jak się czujesz, ja na 0 ww czuję się świetnie i efekty są również zadowalające

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
OzzyMG
Zależy jak się czujesz, ja na 0 ww czuję się świetnie i efekty są również zadowalające



Ozz by Ty crazy jesteś . Ogólnie ja za ketozą nie jestem. Są inne, lepsze i według mnie bezpieczniejsze sposoby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 21 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 302
OzzyMG
Zależy jak się czujesz, ja na 0 ww czuję się świetnie i efekty są również zadowalające

A jak dlugo juz trzymasz sie tej diety ?i ile jesz tluszczu na kg/masy ciala ? Napisz cos wiecej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 544 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6789
blue_hope
OzzyMG
Zależy jak się czujesz, ja na 0 ww czuję się świetnie i efekty są również zadowalające



Ozz by Ty crazy jesteś . Ogólnie ja za ketozą nie jestem. Są inne, lepsze i według mnie bezpieczniejsze sposoby.



Czesc Blue Hope
Mam pytanie, czemu uważasz, że ketoza jest niebezpieczna? Pytam z czystej ciekawości, gdyż jestem amatorem i naczytałem się czegoś takiego:

http://keepfit.pl/ketoza/

Wymienione zostały same plusy, żadnych praktycznie minusów - po prostu poprawa życia jak gdyby...
Oczywiście pod warunkiem trzymania diety.
Czy moga być jakieś skutki uboczne? O co chodzi?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 357 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6182
Na ketozie nie zbudujesz mięśni. Wyschniesz do kości. Przy węglowodanach jeśli jesteś początkujący może wpaść trochę mięśni i siły.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta ckd do oceny

Następny temat

Kilka pytań do osób na keto :)

WHEY premium