SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem przy redukcji tkanki tłuszczowej

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3513

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 178
to wychodzi około 432 węglowodanów ciężko będzie tyle zjeść bo z reguły mało jem od długiego czasu no, ale cóż spróbuje coś ułożyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Spokojnie, wrzuć będziemy oglądać ogól diety. W razie czego tłuszcze można podbić, ale sądze, że szybko się organizm zaadaptuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 178
Proszę oceń trochę więcej białka niż zaleciłaś i węgli troszkę mniej ale ciężko mi zjeść 100g+ ryżu szczególnie po treningu.





Zmieniony przez - kuba243 w dniu 2016-10-27 20:59:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Białko do zmniejszenia.
Więcej owoców, na kolację węglowodany wrzuć sprzyjają lepszej regeneracji i poprawiają sen.
Wrzuciaj tłustsze mięsa https://www.sfd.pl/Tłustsze_mięsa__po_które_sięgać,_czy_należy_się_ich_bać_-t1131895.html
Masz za dużo płatków owsianych , może niebawem zacząć boleć Cię brzuch i mozesz mieć problemy z trawieniem itd.
Odżywkę białkową wywal białka masz 130-140g to wyciągniesz z jedzenia.
Wędliny sklepowe są mocno przetworzone. Wymień na mięcho, rybe, jajo. Warzywa jadasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 178
Oczywiście, że jadam warzywa i to nawet w dużych ilościach. Co do płatków owsianych to uważam, że nie będą mi przeszkadzać chyba, że koniecznie muszę je wywalić. Natomiast jeśli chodzi o TDEE obliczałem je na podstawie tego co teraz robię czyli 4/5 aerobów/interwałów po każdym treningu siłowym. A przy robieniu masy aeroby się robi dużo krótsze albo wcale. Czy nie powinienem obliczyć w takim razie jeszcze raz TDEE ? Poprawiona dieta :




Zmieniony przez - kuba243 w dniu 2016-10-27 21:37:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
W takich ilościach mogą szkodzić (płatki owsiane)
Białka nadal za dużo ustaw w dzienniku 130-140g max Przy Twojej wadze więcej Ci na masie nie trzeba. Ustaw jako stała wartość.
Skoro aktywność jest mniejsza to i owszem zapotrzebowanie też. Oblicz zatem raz jeszcze. Weź pod uwagę raczej siłowe 3-4 razy nie wiem ile ćwiczysz, z interwałów i aerobów mozesz zrezygnować, chyba, że w DNT interwały wrzucisz (np. 15minutowe) albo jakieś rekreacje spacer, basen. Skupiłabym się na siłowym, by dobudować mięśni, bo to ich brakuje.


Zmieniony przez - blue_hope w dniu 2016-10-27 21:42:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 178
Jak wspominałem w ankiecie chodzę na siłownie 5x w tyg :


Pon - Klatka+triceps
Wt - Barki
Śr - Plecy+biceps
Czw - Brzuch
Pt - Nogi

Tylko jak cały czas na deficycie to nie rosły, ale co do diety z poprawką na płatki to może być ? Obliczę jeszcze raz TDEE i podstawie te same produkty tylko w mniejszej ilośći.



Zmieniony przez - kuba243 w dniu 2016-10-27 21:44:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Ok, więc nie sądzę, by zapotrzebowanie było mniejsze niż 3 tysiące. Ale oblicz według wzoru nie ujmując aerobów i interwałów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 178
Co do aerobów chciałbym robić ok. 30 minut nie chcę stracić zbytnio kondycji.

Nowe TDEE to 2900kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Interwały będą lepszym wyjściem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z wzdęciami

Następny temat

Dieta na rekompozyjcę sylwetki do ceny, 50kg

WHEY premium