SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem nogi

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 446
Mam malutki problem gdy sie dobze nie rozciagne przed treningiem albo gdy chce kopnac jak nie jestem rozciagniety wysoko to mi nie wychodzi kopie mniej wiecej w wysokosci pasa bo dalej mnie sciegna nie puszczaja a jak sie rozciagne to bez problemu moge kopac na glowe cwicze muay thai i prosil bym o jakas pomoc moze jakies cwiczenia ? nie chodzi mi o uderzenie z fronta bo z tym nie mam problemu tylko z bocznym kopnieciem z gory dziki pozdro

Zmieniony przez - Cieniu_JR w dniu 2007-05-15 20:33:30

"Swiat jest dla tych Którzy wierza,ze potrafia" Swiete Slowa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44470
a ja polecam streching! naprawdę 3x w tygodniu i efekt jest ;) co do wymachów to są one uzupełnieniem rozciągania!

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
po to masz rozgrzewke zeby sie rozciagnac


wiec nie rozumiem w czym problem ze nie mozesz kopac wysoko bez rozgrzewki

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 446
jak mi sie przyjdzie bic z kims na ulicy to mnie nogi nie puszcza a przy nim nie bede sie rozciagal :) bo mi nie da na to czasu

"Swiat jest dla tych Którzy wierza,ze potrafia" Swiete Slowa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
i co myslisz ze na ulicy bedziesz kopac high kicki?

dorosnij
ulica to nie ring gdzie mozesz kopac wysokie bez obawy

z kopniec tylko low kicki, nic wiecej. jesli sie nie zgadzasz to zycze zeby ci nikt tych pogladow na ulicy nie zweryfikowal jak bedziesz chcial zrobic street cro cop

We gonna break

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 446
Mistrzu jezeli jest okazja kopnac goscia na zebra to lepiek kopnac go w zebra a nie prac go po udzie prawda ze low kicki miazda system ale ostatnio bilem sie z gosciem to ciesze sie ze nauczylem sie bic lokciami i kolanami bo by mokra plama

"Swiat jest dla tych Którzy wierza,ze potrafia" Swiete Slowa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 305 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5861
To nadal bij łokciami i kolanami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 199 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3540
dziwni sa ludzie naprawde....
NA VALE TUDO SIE ZAPISZ.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 383 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2144
mierz siłe na zamiary Cieniu_JR

wild punch

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 724 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16463
Na ulicy zamiast rozgrzewki zadziała adrenalina.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 115 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 912
mkd jasen ze na ulicy uzawasz nog i nie tylko low kicker niewiem z kad to wywnioskowales ja np. preferuje front kick na fejsa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2696 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31115
Jauz stad ze wysokie kopniecia typu high kick, front kick tez ale troche mniej, sa wolne i latwe do przechwycenia. a wierz mi ze jak ktos zlapie noge i cie przewroci to sie nie bedzie certolil

We gonna break

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzucanie nożem

Następny temat

Ukazał się trzeci numer "Sztuk walki"

WHEY premium