SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1377

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
Witam mam problem po cyklu. Jako sam cykl to wyszedl dobrze. Ale mam straszy problem po, poniewaz nie chce mi sie wogole trenowac;) kretke juz jem 3-4 tyg. I doslownke brakuje mi tej pompy z cyklu. No i postanowilem zarzucic przedtreningowke jakas bo nie ujade inaczej. Mysle nad kupnem nitrobolonu 2 powder lub Bsn - N.O - Xplode 2.0. Lub 2 tyxh rzeczy na raz;) bo na prawde licze na jakiegos kopa. Opinie sa podzielone jedni posza ze ciulowe a inni ze po 3cm i 20kg na sztandze im idzie na tym. Hehe.. Ale to inna sprawa takie suple po towarze. Stosowal ktos moze kiedys ktorych z tych produktow lub tez jakis inny i mozs polecic? Nie licze na jakies super efekty (obwod,sila,masa) po tesciu. Licze na poteznego kopa. No i fajnie by bylo jakby ktos mi napisal jak juz bral cos tego typu ; ile Czasu bral, i efekty dzialania;)
Pozdrawiam,z góry dzieki za odpowiedzi. Rzuce sogiem;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
Witam chcialem odswiezyc temat zeby nowego nie zakladac. Moze ktoa polecic mi dobra przedtreningowke i stack kreatynowy? Po cyklonie chce cos zarzucic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na jakieś lepsze efekty jak na cyklu to licz po ok 4 miesiącach po cyklu albo wcale
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
No no rozumiem. Ale musi dac jakiegos kopa przed treningiem co? Bo dzis np. Mam trening a jeszcze nie doszsdlem i zbieram sile i checi.. Cykl skonczylem 17 maja a nastepny planuje od 2 wrzesnia. To jest jakies 3,5 miesiaca. Teraz bylem na samym tesciu a od wrzesnka jakis mix moze oma i deka. Zreszta ja bylem na lekkim cyklu 250mg e5d ;) to nic wielkiego a kopalo. Ja tak mysle ze to nitro mnie wielce nie ruszy ale jakas sila i skupienie na treningach;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ja chcesz coś z kopem to kup coś z 1.3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
Co proponujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
poszukaj na alledrogo lub z jakis sklepów wysyłkowych luk kup zwykła przedtreningówkę i dokup geraminę osobno i dokładaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
Myslisz ze nitro lub Bsn - N.O - Xplode 2.0 -  byloby dobre i cos kopalo? Geramine do tego bym dokupil;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
Tylko gdzid dostane geramine ;) i nie jestem pewien cos do niej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1760 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6397
Chyba wezme sobie no-xplode 2.0 na 6-8 tygodni. I lepsze bialeczko dorzuce.;) powinno byc chyba ok? Ponoc no-xplode tez dobrze pompuje i sie dobrze cwiczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2839
dobrze pompuje stara wersja no explode nowa jest do dupy...zreszta sam zobaczysz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3704 Napisanych postów 6245 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173661
Napalm ma dobrego kopa ale moim zdaniem to jest lepsze VPX FRICTION bralem napalm byl ok ale to teraz biore i naprawde ma kopa i nie ma co brac wiekszej dawki jak jedna miarka bo ja wziołem to az flesze miałem w oczach :) tu jest opinia https://www.sfd.pl/Vpx__FRICTION-t870557.html

Zmieniony przez - rYchUmTk w dniu 2013-06-24 23:14:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ODBLOK PO NOXIPRO

Następny temat

Somatropina

WHEY premium