SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ODBLOK PO NOXIPRO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1681

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17
hej,
kupiłem przedtreningówkę o nazwie Noxipro skład to: Beta-alanina, arginina-AKG, monohydrat kreatyny, Karbolyn, N-Carbamylglutamate, Fibersol-2, Kofeina, Teobromina, 1,3 Dimethylamylamine, Evodiamina R-beta-methylphenyethylamine.

odżywka mega czegoś takiego jeszcze nie czułem po żadnym innym suplemencie.
ALe jeden skutek uboczny tzn. podczas brania Noixpro zauważyłem spadek libido i delikatne problemy z erekcją oraz zmnieszenie jąder:/ mnięły 2 miesiące od kiedy wziąłem ostatnią miarkę i musze przyznać że z moja potencją jest fatalnie, wcześniej byłem sexoholikiem a teraz jestem impotentem :/ żażywałem cały cza somega-3 witaminy i minerały żeńszeń proteine ale mimo to teraz jest katastrofa.
Czy powinnienem zrobić odblo Clostibegtem i Pregnylem ( tj. Clomid i hcg?) jeśli tak to w jakich dawkach i jak ( 180 cm wzrostu 90 kg wagi). Czy może nie powinienem tego robić na własną rękę i iść do seksuologa i tam zasięgnąć pomocy ??

z góry dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
jack3d, ale to byla ta starsza wersja z 1.3 a ta nowa chyba juz go nie posiada, tak jak wiekszosc nowych wypustow jest "1.3 free" wiec musialbyc poszukac starszych albo kupic czystą gerke i odmierzac ale z tym to wiecej roboty - na pierwszy raz nie polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
To od 1,3. Nie potrzeba żadnego odbloku. Z takimi problemami do działu suple.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
spadek po 1.3 to norma, zadnego odbloku nie robisz, odstawiasz ten suplement i wracasz do formy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 820
Pierwszy raz słyszę po geraninie spada libido i pojawiają się problemy z erekcją, spada za każdym razem po odstawieniu i u każdego jest to odczuwalne, czy tylko u niektórych osób? Powiem szczerze z po wakacjach planowałem cykl z jakąś przedtreningówką z 1.3, ale po tej wiadomości muszę się jeszcze zastanowić czy warto próbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
po 1.3 mialem spadki libido tak samo.. tzn w trakcie uzywania. starego jak3da bralem w sumie to nie dla mnie. mózgotrzep z cięzkim zejsciem.. ale co kto lubi, dla mnie to ćpalnia byla bardziej bo chodzilo się jak zombie na tym pozniej.. treningi byly okej, pobudzenie fajne, z libido gorzej ale bez tragedii. czesto ludzie piszą o tym problemie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 820
Odstawiłeś i wszystko wróciło do normy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
przeciez pisze ze 2 miechy po ost porcji jest impotentem

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1969 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69195
to kolego malo slyszales:)
Tak po 1.3d jest spadek libido i to jest udowodnione badaniami a ak pozatym gera jest na liscie srodkow dopingujacych i zabronionych.
odstaw srodek i wszystko wroci do normy a ta cala reszta to sobie wkrecasz:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 820
Pytanie kierowałem do GWookie, nie do założyciela tematu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17
no tak ale jak wspomniałem minęły 2 mieisące i jest coraz gorzej, czy może powinienem wziąźć coś innego typu tribulus terrestis albo argininę i to coś ruszy ?? albo co polecacie na tego typu problemy? nie sądzę żebym miał spadek testosteronu gdyż trenuję cały cza i efekty są i to nawet bardzo dobre zarówno wygląd jak i siła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Dzikusek
Odstawiłeś i wszystko wróciło do normy?


tak wrocilo do normy, kwestia chwili raczej. po odstawieniu calkowicie jednak poczatkowe tygodnie czułem sie jak wyprany z energii i treningi juz nie byly takie fajne. pozniej juz okej, mysle że to kwestia 2tygodni i daje sie rade pozniej normalnie funkcjonowac, od czasu do czasu mozna tez wrzucac kofeine na pobudzenie zeby zmniejszyc to nieprzyjemne uczucie zejscia. zadnych tribulusow nie wrzucalem. pozniej cykl na tesciu i jak nowonarodzony.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytań odnośnie cyklu.

Następny temat

Problem

WHEY premium