SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem

temat działu:

Trec

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1530

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
Witam Cwicze ok. 1.5roku i mam maly problem .. Mam zbudowaną mase , ale nie widac miesnia i mnie to bardzo wkurza czy mozna zrobic jakos zeby ten miesien byl widoczny ?? .. Nie mam zbytnio funduszy na diety ale proboje stosowac sie do zalecanych ilosci btw. Chce do lata jakos uwidocznic ten miesien ale nie wiem czy mi sie uda . Jesli jest ktos w stanie pomoc z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Nitroman Trec Nutrition
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 3262 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10507
Tak chłopaki napisali powyżej. Diet to podstawa plus aeroby. Na razie rowerek wystarczy. Potem możesz przeplatać z marszobiegiem na świeżym powietrzu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
redukcja

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
czyli mam rozumiec ze trzeba wprowadzic do treningu aeroby ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 614 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9784
Musisz zacząć redukcję, obetnij trochę wegli dodaj białko i tłuszcze, no i najważniejsze trening aerobowy. Jeśli stosujesz jakieś suple to dorzuć bcaa i jakiś termogenik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 11936 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 90986
nie tylko aero ale tez mniejszenie kalorycznosci, masz mase ale muszisz teraz wycisnąć z niej jakość mięśnia

Ciągły terror w dążeniu do chwały, życie jest za krótkie, żeby być małym!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
rozumiem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 180
Zgadzam się z maverick77-obetnij węgle,dodaj białka i tłuszcy,węgle obcinaj stopniowo(ok 10-15g na posiłek),dodaj aeroby 4-5 tyg(zacznij od 30 i następnie zwiększaj do 50 docelowo)zobacz jak po tych zabiegach będzie reagować twój organizm-termogenik jak najbardziej może być
(przyspieszy efekty),na treningu zmniejsz przerwy między seriami zacznij od minuty,docelowo możesz do 30 sek)-pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
a robic .. np . Gigaserie ,triserie ??

Zmieniony przez - Bidziol95 w dniu 2012-02-26 12:12:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MrPapaj T. Lech
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3172 Wiek 46 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18690
Bidziol95
a robic .. np . Gigaserie ,triserie ??

Zmieniony przez - Bidziol95 w dniu 2012-02-26 12:12:13


Proponuję bardziej się skupić na odpowiedniej diecie i aerobach.Na tym poziomie zaawansowania podarowałbym sobie giganty i trisety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 612
mam rowerek stacjonarny w domu to wystarczy co do aerobow ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 180
Tak rowerek w zupełności ci wystarczy-tak jak napisałem wcześniej,zacznij sobie od 30 min i co tydzień zwiększ o 5 gdzie
docelowo stanąć możesz na 45-50 min-myśle,że 4-5x w tygodniu wystarczy,przyspieszysz metabolizm,tkanka tłuszczowa zacznie spadać i
mięsnie będą sie robić bardziej wyraziste(oczywiście przy w miare
sensownej dziecie),z suplementów daj BCAA przed i po treningu areobowym-pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plakaty od trec

Następny temat

bcaa + jabłczan kreatyny + red faster- dla piłkarza

WHEY premium