SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47
Witam
Mam Problem z bicepsem i tricepsem, mianowicie, mam strasznie mała łape jak na mój starz, robie, staram sie robić raz w tygodniu, robie po 4 ćwiczenia, owszem puchnie wszystko tak jak sienależy, ale gdy wróce z siłowni dodomu wraca do normalnego rozmiaru, a powiedziałbym ze jest jeszcze mniejsza? :/ Czym to moze być spowodowane? Mam 36cm w łapie, waże 78kg mam 180cm chodze na siłownie z przerwami 1.5 roku. z góry dziekuje
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3474
jeżeli po powrocie z siłowni wraca do normalnego rozmiaru to krew odpływa z mięśnia, a przyczyn może być wile , najlepiej podaj dokładniejsze informacje odnośnie tego jak ćwiczysz(ilość powtorzeń, jakie ćwiczenia)napisz to wtedy bedzie można łtwiej Ci pomóc

Ten kto myśli, że wie już wszystko, nie wie NIC!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 687 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8759
Wydaje mi się, że problem tkwi w treningu. Najlepiej zrobisz jak podasz tutaj cały swój terning. Wg. mnie po 4 ćwiczenia na i trica bica to troche dużo, zależy jeszcze ile robisz serii. Oczywiście do wzrostu mięśni potrzebna jest także dietka a z wraz z nią niezbędne białka i węglowodany. A jak z innymi partami mięsni u Ciebie?

Impossible is nothing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47
trening na bicepsa wyglada u mnie tak:
uginanie ramion sztangą łamaną 12,10,8
uginanie ramion sztangą łamaną na modlitewniku 12,10,8
uginanie ramion hantlami skręcajac, siedzac 12,10,8
uginanie ramion na modlitewniku hantlami 12,10,8

trening na tricepsa wyglada u mnie tak:
na bramce łamaną sztangą w dół 12,10,8 ( nie wiem jak sie to wachowo nazywa)
na bramce cięgnięcie w dół sznurem rozszerzając przy koncu 12,10,8 (nie wiem jak sie to wachowo nazywa)
podnoszenie zza głowy hantelką 12,10,8
na bramce prostą sztangą w dół 12,10,8


Na reszte ciała, nienarzekam ;))
Tylko z łapą mam problem......
I co poradzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 445 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3583
moze za duzo robisz seri na te partie i je przetrenowales.na bic i tric nie powinno sie robic wiecej niz po 9,10 s jak na Twoj staz bo to stosunkowo male partie.innym powodem moze byc technika,ja tez kiedys mialme problem z bic bo nierozl wogole al ewzolem sie za technike i teraz efekty sa,proponuje robic bardzo powoli i napinac w szczytowym momencie tak zebys poczul takie klucie.powinno pomoc

tak jak myslalem, masz za duzo seri.z bica wyrzuc to pierwsze a zamaist 4 rob mlotki,a jelsi chodiz o tric to nieczaje tych twoich cw

Zmieniony przez - gamer66 w dniu 2006-03-11 19:30:47

Codzienny terror w drodze do chwały,
bo życie jest zbyt krótkie, aby być małym !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rowerek stacjonarny-aeroby

Następny temat

do wszyskich po kontuzji barku

WHEY premium