SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem:/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2734

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
no jak sie spodziewa dziecka to chyba oznacza ze to Twoje odejsc ? to twoja sprawa... a co do silowni ja bym nie przestal!

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 259 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5126
sa rzeczy wazniejsze od silowni.W Twoim przypadku to nie jest priorytet.Tak mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2272 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20288
zacznijmy od tego że zrobiłeś błąd że zamieszkałeś z teściami.Jeśli spodziewacie sie dziecka to trocho kicha,ale postaw na swoim,nie możesz zbytnio ulegać.A jak dziecka jednak nie będzie olałbym ją

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1258 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 55306
Nie mozesz jesc jajek nie mozesz na siłownie nie mozesz pic piwa nie mozesz wychodzic z kumplami nie mozesz przeklinac co to za zycie

3 mechy bez treningow!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 53403
[][]-----[][] ----> bez tego nie ma mnie
trzeba bylo jej powiedziec zeby *******lala
albo ze OK ale ona nie bedzie sie widywac ze swoimi kolezankami

rob na co masz ochote (oczywiscie w granicach rozsadku, wiadomo o co chodzi) , stawiaj na swoim. niech widzi ze masz wlasne zdanie i potrafisz byc uparty. a jak nie to papa

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2214 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37913
dzinomen? .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
dżinomen jest prawiczkiem jak sam twierdził więc to nie on.
Jak cie jeszcze raz powie przestań jeść te jajka to ją strzel w lampę zobaczysz jak sie zdziwi
a tak na powaznie jesli masz zamiar z nia byc to uswiadom jej pewne kwestie ze na tym to nie polega - jedna strona drze mordę a druga nie ma nic do powiedzenie.
PS- tesciowi tez zawsze mozna dać w lampę o tesciowej nie wspominając

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4945
no a wiec tak stalos ie wyprowadizlem sie za duzo awantur za duzo wypomen poslzo o wsyztsko o jajka o to ze za duzo pije mleka o to ze zmailem odzywki za swoje pienadze poszlo po porstu o wsyztsko teaz mieszkam u SIebie moja panienka chce rteraz rozowd jezlei silownia jest wazniejsza(chodizaz tak nie jest ) nie chodiz mi o ta samam silownie chodzi mi po prostu o wsyztsko pisze mi esesy etraz zebylem wrzodem na dupie dla niej i dla jej rodzicow;/ a tak sie ****a starlem ale***** ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3473 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19777
j/bad

edit: urzekla mnie twoja historia

Zmieniony przez - asdf0r w dniu 2006-07-23 17:56:01

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nieposluchales sie nas i cie wy***alo opisz nam to uczucie jeszcze raz jak mozna byc tak denny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wino unichem pytanie

Następny temat

??????

WHEY premium