SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem:/

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2729

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4945
a wiec tak zacznijmy od poczatu moj temat bedzie orznil sie od innych bo bedzie o problemach osobisty wiem ze nie ten dzial itp ale w sumie msyle ten ten bedzie najbairdzie odopwiendin.
Problem dotyczy mojego zycia osobistego a wiec rok temu poznalem pewna dziewczyna chodzilem wtedy na silwnie i bylo wszytsko ok bylem na cyklu itp potem na jej zyczenie po wielkich trudach zerwalem z silownia i teraz tzn od jakis 3 meiscy marudzi mi ze jestem gruby ( zalem sie troszq po mecie)i wygaduje glupie uwagi na temat mojej sylwetki no to zaczeem zownu chodzic na silke i znowu jej nic nie pasuje nmowi z enie mam dla niej czasu ze spodziewmy sie dziecka a ja chodze na islwonie ;/ ze nie moge jejsć jajek ( ona twierdzi ze facet moze zjejsc tylko2 na tydzen) wielka dietetyczka sie nzalzla no i najwekszy jest probelm ze meiskzam z nia i z tesicami i nie wiem co robic juz mam dosc jej glpuich uwag oraz mojej tesciowej;/ co byscie radzili zorbic zerwacc z silownia cyz po porstu odejsc;/...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 10949 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 65995
Nie obraź sie, ale pantofel jesteś ciotowaty.

Zmieniony przez - e0r w dniu 2006-07-20 20:17:48

Naprawdę niebezpieczny człowiek nigdy nie grozi.
[ON]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1793
po 1 nie ten dzial po 2 jestes facetem i powinienes miec swoje zdanie.

-_-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4945
to nie chodzi o to ze jestem pantofel ale po porstu zawsze wsyztsko jest na mnie potem ona placze i jej matka sie na mnie parzy jak bym jej cos zorbil sami wiecie zawsze wsyztsko jest na nas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
jak by mi dziewucha powiedziała zebym zucil silownie to bym ja zucil

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 324 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12460
Znalazles dla siebie chyba nie ta kobiete albo ona znalazla nieodpowiedniego faceta

solomeja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
spodziewacie sie dziecka tak..
pamiętaj że mozesz być dobrym ojcem ale nie musisz byuć jej mężem i z niąbyć .. skoro teraz ażna forum pytasz co zrobić..
olej ją w.p.i.z.d.u
i jeśli ona cie nie powala jeśc jajek a ty sie słuchasz no to wybacz jestes pantofell..
zarabiasz pieniądze , kupujesz sobie co ci pasuje jes co ci pasi.. a jej zdanie moze ci tylko pomuc w podjęcju decyzji a nie coś nażucić..

jesli nażeka to albo słabo r.u.c.h.a.s.z. albo słabo zarabiasz..

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1986 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 60201
o ****a stary to chyba pierwszy przypadek jaki znam,kiedy to kobieta zabrania jeśc facetowi więcej jajek prze***ane masz i popracuj nad jej charakterem bo długo tak nie pociągniesz, jak dziecko w drodze to lepiej żebyście mili już poukładane jak sie urodzi.

Ciężko zresztą mi troche wierzyć w ten post jak facet który spodziewa sie dziecka zastanawia sie czy wybrać dziewczyne przyszłą matke czy siłownie jeśli to prawda to troche biedny jestes,ale tylko ze swojej winy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Olej jajka - jedz kurczaki - masz problem rozwiazany.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2760
gosciu spier... gdzie pieporz rosnie jak nie umiesz sobie poradzic lepeij odrazu bo jak sie wciagniesz to do konca zycia bedziesz pantoflem jak jestes taki z natury ale jak mozesz sobie pzwolic dupie zeby ci jajek nie pozwolila jesc zrob jej ****a na przekow i wpie... 20 jajek ja nie bedzie sie odzywac to wpierdlaj caly dzien asz sama przyjdzie zmieknie i ci wsadziu do buzi to jajko co ty ****a burak jestes sory ponioslo mnie:)

>>>Odbijam sog'i<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta kobieta cie wykorzystuje a sama niewie czego chce ale niewypada jej zostawiac gdy oczekujecie dziecka musisz ja inaczej nastawic pogadac z nia na ten temat to moze do czegos dojdziecie poka chlopa a nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wino unichem pytanie

Następny temat

??????

WHEY premium