SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Podobny temat zamieściłem w treningu i w zdrowiu, ale nie do końca mi pomogli. Mam problemy ze snem. Zasypiam ok. 23:00, a budzę się ok.5:00(6 godzin snu). Najgorsze jest to, że mogę spać do oporu:/. Wkurza mnie takie wczesne wstawanie, ponieważ niedosyć, że jestem niewyspany, to jeszcze psuje mi to dietę. Przez to muszę jeść 7-8 posiłków i mam nadmiar białka. Mam w związku z tym 2 pytania:
1. Czy jak się obudzę o 5:00, to mogę spożyć kilkanaście gramów białka, np. z twarogu(jestem wtedy głodny) i spowrotem położyć się spać(od czasu do czasu udaje mi się przysnąć jeszcze na godzinkę)?
2. Co mam zrobić, żeby spać normalnie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
tez mam podobny problem tylko że ja ide spac koło 2 a wstaje koło 8 też 6 godzin ale czuje sie wyspany pełen energii:)

ja tam zjadam pierwszy posiłek około 9 ostatni około 21 ippuźniej juz nic
pewnie źle robie ale niejestem głodny wogule

sory anarki że ci sei tu w***ałem ale poco nowy temat zakłądac moze nam pomogą:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10880
jakies suplementy wchodza w gre? polecam ZMA

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
dlaczego sie budzisz?

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
no wlasnie. jw. czemu sie budzisz skoro nie jestes wyspany?? dziwne jakies...

co innego Buby - jesli sie wysypiasz w 6 godzin to tylko sie cieszyc, wiecej nie potrzebujesz

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Mnie sie wydaje, że budzę się dlatego, że w weekendy co drugi tydzień, dwa dni pod rząd muszę właśnie wstawać o tej godzinie. Może mój organizm się do tego przyzwyczaił. Dla mnie wogóle to jest trochę dziwne. Do niedawna spałem ok. 9 godzin, teraz jakby z dnia na dzień przerzuciłem się na 6 godzin i np. siłę do treningu mam taką samą lub nawet większą niż wtedy. W dzień też nie czuję się zbyt zmęczony, no może trochę częściej ziewam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
no to w czym problem? chlopie nic tylko sie cieszyc ze 6 godzin Ci starcza, masz wiecej czasu na zycie!!!

a ziewanie to naturalny sposob oczyszczania pluc wiec ziewaj ile tylko mozesz (dotleniasz sie)

Zmieniony przez - Sachem w dniu 2004-12-09 16:19:28

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
No ale tak z dnia na dzień przerzucić się z 9 na 6 godzin snu to trochę dziwne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Może znalazłem wyjście z tej sytuacji. Nadal budzę się wcześnie, ale od razu jem śniadanie i idę spać. Niestety na śniadanie jem owoce i piję 2 szklanki mleka. Wiem, że takie produkty przed spaniem nie są za dobre, ale myślę że katastrofy nie będzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94344
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NIE WYSWIETLAJA SIE ODPOWIEDZI?

Następny temat

Czy można nie jeść obiadów?

WHEY premium