SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pro Long Protein.

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Witam Mam 16 lat niedawno rodzice zakupili mi Białko o nazwie Pro Long Protein chciałbym się was zapytać jaka będzie optymalna dawka dla mnie przy wzroscie 172 cm i wadze 73 Kg . I czy wogóle mogę spodziewać się jakiś efektów dodam że na siłownie chodze ponad 5 miesięcy , wczesniej jeszcze chodziłem 7 miesięcy ale miałem bóle w plecach i przestałem . Doradzcie mi ;) jeśli będziecie chcieli jeszcze jakieś informacje to piszczie i nie zbywajcie mnie z forum dlatego że jestem nowy . Pozdrawiam :) . Dodam że to moja pierwsza odzywka w życiu :)

Zmieniony przez - Wierzbicki19081 w dniu 2012-04-15 01:14:56
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
widze ze powinienes wpierw zabrac sie porzadnie za ustalanie a pozniej przestrzeganie diety
Koledzy w dziale Odzywianie z pewnoscia pomoga w tym !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
sprawdzasz ile dziennie spozywasz bialka w posilkach
odejmujesz od wartosci 160 g
odpowiednia ilosc Pro Long Protien rozrabiasz z woda/mlekiem
spisz spokojnie po zaspokojeniu potrzeb dziennych na bialko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Dzięki bardzo za pomoc.Ale najgorsze jest to że za dużo białka to nie spożywam dlatego zakupiłem własnie ten produkt więcej Węgli. Ale sądze ze z 30g 40g Białka dziennie max w pożywieniu. I chciałem 100g Pro Longa dziennie brać ale wtedy wyliczając starczy mi na 22dni. A ty brałeś kiedyś ten produkt warto ?? Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
produkt niezle - tiramisu wymiata. ale 100g dziennie.. no ogarnij system .. przesada ... wiecej mieska mniej proszku..

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
No to dobrze też mam smak Tiramisu :) . Dlatego wbiłem na to forum żeby was popytać bo wiadomo że więcej wiecie o tym produkcie niż ja .Sądziłem że 100g to będzie dobra dawka . Ale jeśli nie to z 80 70 g będe dziennie brał .:) A jakie mieliscie efekty po tym. ? Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
50g daj bedzie ok

aha i po bialku to efektow nie ma bo to nie np kreatyna

Zmieniony przez - davidooo w dniu 2012-04-15 13:46:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
Aha Dzięki to tyle będe brał :) . Jak nie ma Efektów to po co jest :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
dla uzupenienia diety w skladniki ..a jakie.. bialko ;) jak zama nazwa wskazuje .. :)

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no właśnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34
No wiadomo że uzupełnia braki ale powinno to białko coś dać. A jeśli kreatynke to w takim razie jaką mi radzicie?? Najlepiej na początek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8736
Ja na twoim miejscu bym jeszcze troche poczekał z kretą, ale jak już to standardowo monohydrat.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

omega3 sport edition - zrodlo oleju

Następny temat

Dieta w okresie roztrenowania

WHEY premium