SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

therma pro raz jeszcze

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 512 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11084
zakladam ten temat tutaj bo w kazdym innym temacie co innego jest napisane na glowe mozna dostac:) wiec ja mam takie pytanie: po jakim czasie therma zaczyna dzialac jak sie objawia jej dzialanie? jak ja dawkowac (kazdy co innego pisze wiec moze eksperci beda zgodni to ich poslucham). czy sa jakies przeciwwskazania do stosowania tego preparatu? zaznacze ze wzialem dzis jedna tabletke tak ok 30 min przed treningiem dalem czadu i jak wyszedlem z silki (niedawno) to lekko mi sie rece trzesa. czy to zle? prosze o odpowiedzi i nie odsylanie do innych tematow! z gory dziekuje:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 512 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11084
cierpliwosc to rzecz swieta...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Jest o tym w dziale sulementacja miliony postów. I w wiekszosci porady sie pokrywaja (Zdania sa podobne)

"..Ktokolwiek by zabił Kaina, siedmiokrotną pomstę poniesie! Dał też Pan znamię Kainowi, aby go nie zabił, ktokolwiek go spotka... Po czym Kain odszedł od Pana..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 512 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11084
KAIN mozliwe ale te co ja przeczytalem byly inne. np. ktos o nicku (niewazne jakim:) w jednym poscie pisze zeby brac nie wiecej niz 4 tabl. dziennie a w innym ta sama osoba zeby nie przekraczac 2 tabl. dziwne ale nei wykluczam ze czegos nie doczytalem. ja biore tak w pierwszym tyg. 1 po drugim sniadaniu pozniej 2 i nie wiem czy jedna po sniadaniu a drugo po treningu i tak analogicznie zwiekszac? KAIN jak mozesz napisz mi prosze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
ktora masz therme najpier napisz.

"..Ktokolwiek by zabił Kaina, siedmiokrotną pomstę poniesie! Dał też Pan znamię Kainowi, aby go nie zabił, ktokolwiek go spotka... Po czym Kain odszedł od Pana..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Stypek, trudno mi się tu jednoznacznie wypowiedzieć, bo OLIMP nie produkuje tego preparatu, więc nie zgłębiałem nigdy, aż tak szczegółowo tego zagadnienia. Uważam, że wykladnią powinny być tu zalecenia producenta na opakowaniu. Tzw. drżenia włókienkowe to norma przy efedrynie - ręce mogą Ci się trząść, jak pijakowi. Ten preparat nie należy do najbezpieczniejszych... Podobne efekty, tylko w większej dawce i w nieco dłuższym czasie, daje Green Tea. Ten preparat jest całkowicie bezpieczny.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 512 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11084
KAIN mam z prolaba ta mocniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 512 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11084
p. ambroziak na opakowaniu jest glownie o przeciw wskazaniach. a o braniu to pisze by nie przekraczac dwoch kaps. ale... nikt tego nie przestrzego ponoc:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ambroziak Farmakolog
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 9767 Wiek 3 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23574
Stypek, naprawdę trudno mi coś Ci poradzić. Efedryna i kofeina powodują tolerancję. Jeżeli ktoś często stosuje ECA, to musi brać coraz większe dawki. Stąd pewnie tak wiele, sprzecznych opinii. Pamiętaj, jeżeli przekraczasz dawki zalecane przez producenta, to robisz to na własną odpowiedzialność. Tak, jak powiedziałem - ten preparat nie jest bezpieczny.

S. Ambroziak

S. Ambroziak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 512 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 11084
dziekuje bede uwazal dzis ide do swojego lekarza moze on mi jeszcze cos ciekawego o tym powie. jak tak bedzie to podziele sie tym z wami:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyszlosc kreatyny ?

Następny temat

Bedę miał torsje!!!

WHEY premium