SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o ocenę diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2284

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
Moja dieta po drobnym korektach wyglada tak:

1 posilek
100g płatkow owsianych + 2 białka (1 z zoltkiem)

2 posilek
4 kromki chleba + serek/tuńczyk

3 posilek
Torba ryzu/kaszy + piers z kurczaka/indyk/wołowina + warzywa

4 posilek
Torba ryzu /kaszy + piers z kurczaka/indyk/wołowina

5 posilek
Twaróg+orzechy

Co jakis czas wieczorkiem grejfrut!!!!!

Myslicie, ze 10 gr oliwy z oliwek do 4 posilku byloby ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Oliwa jak dla mnie dobra do posiłków przed treningiem,później staram się ucinać.Napisałeś tunczyk...pierś ale po ile tego wszystkiego?Taka rozpiska nic nie mówi konkretnego dalej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
sorry, zapomnialem

1 posilek
100g płatkow owsianych + 2 białka (1 z zoltkiem)

2 posilek
4 kromki chleba + serek 50g /tuńczyk w sosie wlasnym (130g)

3 posilek
100g ryzu/kaszy + piers z kurczaka/indyk/wołowina 250g + warzywa + 20g oliwy

4 posilek
100g ryzu /kaszy + piers z kurczaka/indyk/wołowina 250g

5 posilek
50g Twaróg+ orzechy 20g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
yomek dalej nic z tego.Zobacz co pisałem wcześniej o ilości mięsa?Poza tym ile ważysz,od tego może trzeba zacząć.W pierwszym posiłku wcinasz płatki na sucho?To ważny posiłek,musisz nim przerwać nocny katabolizm!Drugi posiłek jeszcze nie tak źle,jeśli piszemy o chlebie ciemnym,pumperniklu etc.Poza tym kiedy ma być trening???Za mało warzyw ogólnie.No i w ostatnim posiłku ma być dużo białka-znów katabolizm nocny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
Płatki są na wodzie, mięsa napisalem ile. Waze 67 i mam 178. Dopiero zaczynam chodzic na silownie. Wiem, ze najlepiej byloby gdyby trening byl miedzy 3 a 4 posilkiem, ale pracuje i juz wiem, ze nie dam rady zawsze o tej porze trenowac. A z tymi warzywami to jem jeszcze do 2 posilku jakas papryke, pomidorka, ogoreczka;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Zrób sobie lepiej platki na mleku,dodaj rodzynek,ja dodaję jeszcze białka z Ostrowii i jak pisałem przed chwila komuś innemu dodaję na koniec łyżeczkę tranu...Twarogu na kolację więcej no i wiesz twaróg na sucho jeść z orzechami to szybko się znudzi,niezbyt to dobre.No i obe******* mięcho,za dużo tego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
Rodzynek bardzo nie lubie, a płatki jakos bardziej mi z woda podchodza:D A jest jakas alternatywa dla sera chudego i tunczyka? To jak z tym miechem zrobic? Zmniejszyc np w 3 posilku do 150g a w 4 zostawic te 250g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Daj banana,brzoskwinie cokolwiek tego typu do smaku jak rodzynki Ci nie podchodzą,no i wspomaganie białkiem nie zaszkodzi bo mało białkowy ten posiłek.Co do mięsa,pisałem Ci,że organizm nie przyswoi więcej niż 30-40g białka.W 250g piersi masz 53g białka do tego białko ze 100g ryżu,razem 60g białka z czego w zasadzie tylko połowę organizm przyswoi,widzisz dalej sens jedzenia takiej ilości i wydawania kasy na to co w zasadzie wy..asz?Podziel sobie to po 150g na inne posiłki jak już masz taką chęć na to piersi.Co do posiłku wieczorem kombinuj z czymś co ma dużo białka,pewnym rozwiązaniem są jajka.Zawsze możesz kupić "night protein"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 65
No wlasnie, z tym ze jak zmniejsze ilosc tego miecha, to znowu kalorie mi poleca:( Co jest w stanie dac mi duzo kalorii, a przy okazji nie byc smieciem?

Zmieniony przez - yomek w dniu 2008-07-12 17:30:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 891 Wiek 46 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5255
Jak dasz na kg masy ciała 2-2,5g białka,5-6g ww,1-1,5g tłuszczy to wszytsko Ci się zgodzi i będzie akuartnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Art][Sniv] BCAA - Aminokwasy rozgałęzione - istota działania - podstawy

Następny temat

Proszę o szybką odp. Dieta + nadwyzka niezdrowych produktow?

WHEY premium