SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o kilka wskazówek:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7287

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

31

Waga

97

Wzrost

174

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

112

Obwód uda

64

Obwód talii

92

Staż na siłowni

6lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

nie oszczędzam,zero fast foodów,2 szejki białkowe w dni treningowe

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

jak niżej:pierwszy od czerwca do teraz...

Opisz swój plan treningowy

2dni 1wolny 2dni 1 wolny

Cel cyklu

wycięcie+suchy mięśień

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie-od 1 czerwca

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie wiem ale z rana na brzuchu widać prawie wszystkie mięśnie,jeszcze te dolne szlifuje

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

gdy nie paliłem to tyłem

Stan zdrowia

git malina

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

zakola na japie,owłosione plecy i klata-taki małpiszon trochę:P

PPM (podstawowa przemiana materii)

2 razy dziennie minimum 1 raz:)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 140na raz 120kg na ostatnią (4lub5) serie,martwego nie robie-na maszynie 4x12x140kg,przysiady 4x10x120kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
Witam,
Mój staż na siłowni to około 6lat.(z tym że 5 w czasach szkolnych potem przerwa z 8 lat i teraz około rok regularnych ćwiczeń)
2miesiące na sucho potem 4 miesiące kreatyna,dextroza,bcaa,białko...No i od czerwca rozpoczęcie cyklu za namową koleżanki w celu poprawy samopoczucia:) niż osiągnięć na siłowni:P

Test enanthan 4 opak jelfy 100mg + 1opak test enanthana galaxy 250mg
1-7 200mg e5d (jelfa)
7-13 250mg e4d (galaxy)
Na jelfie kozackie samopoczucie,duże chęci na trening i ogromne libido nie pozwalające się skupić na innych zajęciach.
Po zmianie na galaxy wyniki cały czas do góry ale już mniejsze libido i samopoczucie(może kwestia przyzwyczajenia)

No i po tym chciałem wrócić do Jelfy ale usłyszałem od koleżanki i kilku (jej znajomych) wprawionych osób że już nie będzie sama działać...1)PRAWDA to to?:)
Tak czy inaczej wszystko pięknie ale brakowało mi wycięcia,ewentualnie,nie przybierać na masie...a doszlifować mięśnie i spalić tłuszcz.
Treningi bardzo intensywne z progresją ciężarów i przerwami między seriami maks do 60sekund.Na koniec cały zlany potem,powoli brzuszek zaczął znikać:)

Nie robiąc przerwy w cyklu wybór padł na Winstrol+Masteron+Test Propionat
1-12 test prop e0d 100mg (Galaxy)
1-12 masteron e0d 100mg (Malay Tiger)
4-12 winstrol ed 50mg (oral-Galaxy)
No i siła poszła strasznie,na brzuchu widać powoli kaloryfer,ale i na masie doszło z 6kg mimo dynamicznych ćwiczeń,ale spoko mięcho musi ważyc:P

No i qrwa teraz co dalej?:P

Chciałem znowu wrócić do Jelfy enanthana albo się odblokować...albo nie schodzić...ale zapodać jakąś profilaktyke z hcg...

No i usłyszałem że na enanthana samego nie ma co wracać,lepiej dać TREN+OMNADREN!!! (co oni qrwa hulka ze mnie chcą zrobić?!)
Albo odblok...ale zdrowiej zostać na bombie niż odblok i potem wchodzić po 2 miesiącach...

No i powiedzcie,doradzcie co dalej??Ogólnie z efektów ubocznych to czasami mam gorsze samopoczucie,ale bez przesady no i jaja mi się zmniejszyły,tzn torba...podczas seksu jedno jajo się już nie mieści-w chowanego się bawi...Po za tym wszystko git.
Może np. mógłbym zapodać ten tren+omka ale jeszcze coś pomóc jajcom tylko co,ile i jak?
Bardzo będę wdzieczny za pomoc.Zostało mi parę dni na decyzję bo kończy się towar:P

Pozdrawiam Panowie i Dziękuje!:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Jak na 1 cykl to Ci wystarczy
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364362 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668912
albo pct albo mostek i odsapnąć
pasowało by zrobić badania , aby zobaczyć co się dzieje
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Odpocznij , chcesz zrealizować swój cel zajmij się odżywianiem . Dwa szejki w DT szału nie robią .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
Dziękuje za szybkie odpowiedzi:)

Czyli...czas poznać ciemną stronę medalu farmakologii?:P
Robiłem badania przed rozpoczęciem cyklu ale chyba tylko prolaktyna i test...potem ze 2 razy poziom testosteronu...
Co dokładnie jeszcze przydałoby się zrobić?i to teraz czy po odbloku?

Co do michy to może i mało ale staram się jeść minimum 5 posiłków dziennie...myślałem o wykupieniu całego pakietu dostosowanego do mojej wagi,ćwiczeń i celu-coś w stylu cateringu dietetycznego...bo sam to nie mam kiedy gotować:/

A jak bym się zdecydował na ten tren i omkę,to jakoś mogę jeszcze do tego profilaktycznie podać hcg czy już za późno?(albo odblok albo bomba?)


Zmieniony przez - Ksmlr1 w dniu 2017-11-01 19:49:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364362 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668912
hcg powinno już iśc dawno co 4-5 tyg powinno być podawane
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
No dobra Panowie...
Namówiliście mnie:)
To ostatnia prośba:
Dzisiaj robie ostatni strzał z test+mast i zostaje mi wina na jeszcze 10 dni.Mam 2 opakowania hcg,clomid mogę dokupić dzisiaj lub jutro.
Jak dokładnie zrobić odblok.Bo każdy ma inne teorie i już mi namieszali w tym wszystkich...Mogę też zakonczyć kurację stanazololem też już dzisiaj...jeśli tak będzie lepiej.Stawiam dobrą flaszkę na żywo:P
Dzięki:)


Zmieniony przez - Ksmlr1 w dniu 2017-11-02 11:58:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Wino daj tydzien dluzej za testa,hcg biles w trakcie cyklu?3dni po ost propie(w trakcie wina)daj hcg 4/6x 2500e3d i 3dni po ost hcg daj clom przez 3tyg...po cyklu zrob badanie estro i prolaktyny i wrzuc badania bo pewnie trzeba bedzie zbijac do morm,pod koniec hcg zrob badanie testa i jak jest przynajmniej w polowie mozesz wiezdzac na clom
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
Nie biłem hcg w trakcie:/.Jutro zrobie badania z rana i po ostatnim strzale hcg...a Clomid ile tabsów dziennie?Wyniki wrzuce w piątek po południu:) Dzięki wielkie koleżko.Konkretna odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
Hehe Witam Pany,znowu:)

Moja dobra duszyczka doradziła mi coś takiego bo inaczej pół roku bez wchodzenia na bombe mnie czeka

Omnadren Jelfy:
1-4tyg co 6 dni 250mg/1cm
5-8tyg co 5 dni 250mg/1cm
9-12tydz co 3 dni 250mg/1cm

Masteron Malay Tiger:
1-12tydz co 2 dni 100mg/1cm

Tren Infinity:
1 tydz co 3 dzień(1 strzał 0,5cm 2 strzał 0,75)
2-4 tyg co 3 dzień 1cm
5-12 tydz co 2dni 1cm

HCG
1-4 tydz co 3 dni 500
5-8 tydz co 3 dni 1000
9-12 co 3 dni razem z omnadrenem (RANO!) 1250

co o tym sądzicie?zaj**ać mnie chcą?:P ogólnie poprawnie?

Dziękuje very very:)

P.S.Jutro z rana-badania.

Zdrówka!



Zmieniony przez - Ksmlr1 w dniu 2017-11-02 23:51:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 87 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8261
jest sens stosować w ten sposób hcg,jak powyżej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek vs odblok

Następny temat

Cykl enantan testosteronu

WHEY premium