SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o kilka wskazówek:)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5734

Formularz - Proszę o pomoc

31

Waga

97

Wzrost

174

Obwód ramienia

42

Obwód klatki

112

Obwód uda

64

Obwód talii

92

Staż na siłowni

6lat

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

nie oszczędzam,zero fast foodów,2 szejki białkowe w dni treningowe

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

jak niżej:pierwszy od czerwca do teraz...

Opisz swój plan treningowy

2dni 1wolny 2dni 1 wolny

Cel cyklu

wycięcie+suchy mięśień

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

w trakcie-od 1 czerwca

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie wiem ale z rana na brzuchu widać prawie wszystkie mięśnie,jeszcze te dolne szlifuje

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

gdy nie paliłem to tyłem

Stan zdrowia

git malina

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

zakola na japie,owłosione plecy i klata-taki małpiszon trochę:P

PPM (podstawowa przemiana materii)

2 razy dziennie minimum 1 raz:)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata 140na raz 120kg na ostatnią (4lub5) serie,martwego nie robie-na maszynie 4x12x140kg,przysiady 4x10x120kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 83 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8178
Witam,
Mój staż na siłowni to około 6lat.(z tym że 5 w czasach szkolnych potem przerwa z 8 lat i teraz około rok regularnych ćwiczeń)
2miesiące na sucho potem 4 miesiące kreatyna,dextroza,bcaa,białko...No i od czerwca rozpoczęcie cyklu za namową koleżanki w celu poprawy samopoczucia:) niż osiągnięć na siłowni:P

Test enanthan 4 opak jelfy 100mg + 1opak test enanthana galaxy 250mg
1-7 200mg e5d (jelfa)
7-13 250mg e4d (galaxy)
Na jelfie kozackie samopoczucie,duże chęci na trening i ogromne libido nie pozwalające się skupić na innych zajęciach.
Po zmianie na galaxy wyniki cały czas do góry ale już mniejsze libido i samopoczucie(może kwestia przyzwyczajenia)

No i po tym chciałem wrócić do Jelfy ale usłyszałem od koleżanki i kilku (jej znajomych) wprawionych osób że już nie będzie sama działać...1)PRAWDA to to?:)
Tak czy inaczej wszystko pięknie ale brakowało mi wycięcia,ewentualnie,nie przybierać na masie...a doszlifować mięśnie i spalić tłuszcz.
Treningi bardzo intensywne z progresją ciężarów i przerwami między seriami maks do 60sekund.Na koniec cały zlany potem,powoli brzuszek zaczął znikać:)

Nie robiąc przerwy w cyklu wybór padł na Winstrol+Masteron+Test Propionat
1-12 test prop e0d 100mg (Galaxy)
1-12 masteron e0d 100mg (Malay Tiger)
4-12 winstrol ed 50mg (oral-Galaxy)
No i siła poszła strasznie,na brzuchu widać powoli kaloryfer,ale i na masie doszło z 6kg mimo dynamicznych ćwiczeń,ale spoko mięcho musi ważyc:P

No i qrwa teraz co dalej?:P

Chciałem znowu wrócić do Jelfy enanthana albo się odblokować...albo nie schodzić...ale zapodać jakąś profilaktyke z hcg...

No i usłyszałem że na enanthana samego nie ma co wracać,lepiej dać TREN+OMNADREN!!! (co oni qrwa hulka ze mnie chcą zrobić?!)
Albo odblok...ale zdrowiej zostać na bombie niż odblok i potem wchodzić po 2 miesiącach...

No i powiedzcie,doradzcie co dalej??Ogólnie z efektów ubocznych to czasami mam gorsze samopoczucie,ale bez przesady no i jaja mi się zmniejszyły,tzn torba...podczas seksu jedno jajo się już nie mieści-w chowanego się bawi...Po za tym wszystko git.
Może np. mógłbym zapodać ten tren+omka ale jeszcze coś pomóc jajcom tylko co,ile i jak?
Bardzo będę wdzieczny za pomoc.Zostało mi parę dni na decyzję bo kończy się towar:P

Pozdrawiam Panowie i Dziękuje!:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15258 Napisanych postów 64302 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 547534
Jak na 1 cykl to Ci wystarczy
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29745 Napisanych postów 266400 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1350729
albo pct albo mostek i odsapnąć
pasowało by zrobić badania , aby zobaczyć co się dzieje
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 6381 Napisanych postów 75326 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 631585
Odpocznij , chcesz zrealizować swój cel zajmij się odżywianiem . Dwa szejki w DT szału nie robią .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 83 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8178
Dziękuje za szybkie odpowiedzi:)

Czyli...czas poznać ciemną stronę medalu farmakologii?:P
Robiłem badania przed rozpoczęciem cyklu ale chyba tylko prolaktyna i test...potem ze 2 razy poziom testosteronu...
Co dokładnie jeszcze przydałoby się zrobić?i to teraz czy po odbloku?

Co do michy to może i mało ale staram się jeść minimum 5 posiłków dziennie...myślałem o wykupieniu całego pakietu dostosowanego do mojej wagi,ćwiczeń i celu-coś w stylu cateringu dietetycznego...bo sam to nie mam kiedy gotować:/

A jak bym się zdecydował na ten tren i omkę,to jakoś mogę jeszcze do tego profilaktycznie podać hcg czy już za późno?(albo odblok albo bomba?)

Zmieniony przez - Ksmlr1 w dniu 2017-11-01 19:49:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29745 Napisanych postów 266400 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1350729
hcg powinno już iśc dawno co 4-5 tyg powinno być podawane
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No dobra Panowie...
Namówiliście mnie:)
To ostatnia prośba:
Dzisiaj robie ostatni strzał z test+mast i zostaje mi wina na jeszcze 10 dni.Mam 2 opakowania hcg,clomid mogę dokupić dzisiaj lub jutro.
Jak dokładnie zrobić odblok.Bo każdy ma inne teorie i już mi namieszali w tym wszystkich...Mogę też zakonczyć kurację stanazololem też już dzisiaj...jeśli tak będzie lepiej.Stawiam dobrą flaszkę na żywo:P
Dzięki:)

Zmieniony przez - Ksmlr1 w dniu 2017-11-02 11:58:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2227 Napisanych postów 13701 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 218743
Wino daj tydzien dluzej za testa,hcg biles w trakcie cyklu?3dni po ost propie(w trakcie wina)daj hcg 4/6x 2500e3d i 3dni po ost hcg daj clom przez 3tyg...po cyklu zrob badanie estro i prolaktyny i wrzuc badania bo pewnie trzeba bedzie zbijac do morm,pod koniec hcg zrob badanie testa i jak jest przynajmniej w polowie mozesz wiezdzac na clom
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Nie biłem hcg w trakcie:/.Jutro zrobie badania z rana i po ostatnim strzale hcg...a Clomid ile tabsów dziennie?Wyniki wrzuce w piątek po południu:) Dzięki wielkie koleżko.Konkretna odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Hehe Witam Pany,znowu:)

Moja dobra duszyczka doradziła mi coś takiego bo inaczej pół roku bez wchodzenia na bombe mnie czeka

Omnadren Jelfy:
1-4tyg co 6 dni 250mg/1cm
5-8tyg co 5 dni 250mg/1cm
9-12tydz co 3 dni 250mg/1cm

Masteron Malay Tiger:
1-12tydz co 2 dni 100mg/1cm

Tren Infinity:
1 tydz co 3 dzień(1 strzał 0,5cm 2 strzał 0,75)
2-4 tyg co 3 dzień 1cm
5-12 tydz co 2dni 1cm

HCG
1-4 tydz co 3 dni 500
5-8 tydz co 3 dni 1000
9-12 co 3 dni razem z omnadrenem (RANO!) 1250

co o tym sądzicie?zaj**ać mnie chcą?:P ogólnie poprawnie?

Dziękuje very very:)

P.S.Jutro z rana-badania.

Zdrówka!

Zmieniony przez - Ksmlr1 w dniu 2017-11-02 23:51:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
jest sens stosować w ten sposób hcg,jak powyżej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mostek vs odblok

WPC