SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Prośba o opinie na temat cyklu i kilka pytań.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2176

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 15
Cześć,
Zdecydowałem się, że wejdę na doping. Mój plan jest taki jak poniżej, prośba o opinię.
Waga 108 kg, 190 cm, BF 18%, 23 lata. To mój pierwszy cykl sterydowy.
Środek: enan + proviron.
Długość planowanego cyklu: 12 tygodni.
Iniekcje 250 mg enanu co 4 dni w pośladek.
Proviron codziennie 3 tabletki co 5h.
Podczas cyklu mam zamiar badać ciśnienie oraz robić badania estradiolu co 3 tygodnie.
Jeśli pojawi się retencja wody lub poziom estradiolu bedzie ponad 2x norme mam zamiar zastosować inhibitor aromatazy (domięśniowo).
Jeśli zaczną swędzieć stuki mam zamiar zastosować natychmiast Tamoksyfen, a potem inhibitor aromatazy.
Od 4 tygodnia hcg 5000iu co 5 dni aż do zakończenia cyklu.
Clomid zacznę brać 2 tyg po cyklu 100mg codziennie przez tydzień potem po 50mg do skończenia się opakowania.

Kilka pytań z mojej strony:
W przypadku gdy zaczną swędzieć sutki ile mg tamoksyfenu i w jakiej częstotliwości oraz przez jaki okres, jak szybko muszę po tym zaaplikować inhibitor aromatazy i to samo jaki inhibitor, ile mg, jaka czestotliwosc i jaki okres?





Zmieniony przez - ScoobyDoo_1 w dniu 2020-06-19 18:50:44

Zmieniony przez - ScoobyDoo_1 w dniu 2020-06-19 18:52:04
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
zacznij od wstawienia wypelnionej ankiety dzialu

when im going to do some mountaineering actually im going back home

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl sucha masa- zbicie

Następny temat

Zbijać estradiol czy zostawić jak jest? W trakcie podawania hcg

WHEY premium