SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

opinie na temat omka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3821

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moj kumpel prosil o wypowiedzi na temat omnadrenu 250.opowiedzcie o swoich doswiadczeniach i spostrzerzeniach.dieki!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 125 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1311
omka ma mocne działanie ale musisz łączyć ją z metką.omadren jest dobry na 1,2 cykle potem już nie działa

ZRYTY ŁEB _^_( )_^_

ZRYTY ŁEB _^_( )_^_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1594 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14325
"ZRYTY ŁEB"-ladnie i wlasciwie siebie okresliles.

Wytlumacz nam dlaczego pozniej omka nie dziala,prosze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
o omce jest mnóstwo w archiwum, wpisz w wyszukiwarce:omnadren albo omka

Roman666

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ZRYTY nie tyle ze nie dziala tylko trzeba brac coraz wieeeeeeeeeksze dawki i qfa nie trzeba koniecznie laczyc z meta, jeden cykl bralem z kreatyna(taki test) i poszlo mi 14kg (12omy, 300g. krety)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 408 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4335
oma to gowno,ale jak masz diete trening i suplementacje to mozna ja dobrze wykorzystac!!! moim zdaniem nie mozna cyklu opierac na omce,wogule ciwczenia nie powinno sie opierac na koxie... kox to tylko maly dodatek,duzo napalencow zapomina o diecie i dobrym,sumiennymn treningu....

bykuu

bykuu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4168 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 16830
Po pierwsze to popieram mojego przedmówcę, a po drugie omka to...
No cóż jeżeli chcesz wyglądać jak łysy, spuchniędy dres w BMW to proszę bardzo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Z tego co wiem Omnadren to połączenie testosteronów o różnym czasie działania. Z tego wynika że mocno zwiększa siłę i masę mięśniową, ale ma też duuuże efekty uboczne bo jest mocno androgenny...coś za coś. Aha za zalete pewnie można uznać fakt, że jest tani i to pewnie zachęciło wojego kolege.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
jeśli już, to sustanon, to tylko moje zdanie i nie komentujcie i nie pytajcie "a czemu?"

Grzegorz :)

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 333 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48339
LADNIE SIE PUCHNIE I SILA IDZIE NIE TRZEBA NAWET TEGO LADOWAC WIELE, JAK CO NIE KTORZY TU WYPISUJA.ALE JA SAMEJ JUZ BYM NIE LADOWAL.

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

I tak wszyscy skonczymy pod ziemia :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

strzalki

Następny temat

pytanie o strzał?

WHEY premium